jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۳۸۰۱۶   ۲۳ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۱

40قسمت از تصویربرداری سریال «شمعدونی» به کارگردانی سروش صحت و تهیه‌کنندگی محسن چگینی به پایان رسیده است.

اوایل بهمن از «شمعدونی»رونمایی می‌شود

این خبر را چگینی اعلام کرد و گفت: تاکنون 40 قسمت از کل تصویربرداری سریال «شمعدونی» به پایان رسیده است و گروه مشغول تصویربرداری 10 قسمت پایانی هستند؛ ضمن این‌که شهرام کیور به طور همزمان، تدوین مجموعه را انجام می‌دهد.

او همچنین در مورد زمان پخش این سریال گفت: بر اساس زمان‌بندی انجام شده این سریال تا اواخر دی یا اوایل بهمن آماده پخش می‌شود.
چگینی افزود: تاکنون همه بازیگران اصلی این سریال، مقابل دوربین رفته‌اند و بازیگر جدیدی به این مجموعه اضافه نخواهد شد.
این تهیه‌کننده درباره لوکیشن‌های این سریال یادآور شد که 45درصد از لوکیشن‌های «شمعدونی» در خانه شخصیت‌های اصلی بازیگران است؛ ضمن این‌که فضای این مجموعه آپارتمانی، شبیه آنچه در «ساختمان پزشکان» دیدیم نیست.
سریال «شمعدونی» دارای 50قسمت 40دقیقه‌ای و به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما، در حال ساخت است. تصویربرداری این سریال از اواخر سال گذشته شروع شد و قبل از این اعلام شده بود که در ماه رمضان آماده پخش است، اما این اتفاق نیفتاد و تهیه‌کننده آن در جواب این سؤال که علت تأخیر پخش این سریال چیست، گفت: به درخواست ما از پخش شبکه 3 در آن زمان، سریال پخش نشد و همچنین به دلیل ایام عزاداری محرم و صفر، پخش «شمعدونی» به تعویق افتاد، ولی تا اواخر دی یا اوایل بهمن به طور حتم روی آنتن می‌رود.
تهیه‌کننده سریال «پژمان» متذکر شد: این مجموعه، کاری کمدی با مایه‌های خانوادگی به حساب می‌آید و داستان آن درباره دو خانواده است که عطا و هوشنگ، سرپرستی آن‌ها را برعهده دارند. عطا فرزندی دارد که او را بسیار عزیز و دوست‌داشتنی می‌پندارد، اما فرزندش کودکی کنجکاو است.... بنیان قصه «شمعدونی» هم بر درگیری عطا با فرزند خود استوار است.
آتنه فقیه‌نصیری، محمدرضا داوودنژاد، محسن قاضی‌مرادی، حسن معجونی، رؤیا میرعلمی، نگار عابدی، امیر کاظمی، محمد نادری و ویدا جوان از بازیگران سریال جدید سروش صحت هستند.
نویسندگان این مجموعه تلویزیونی، سروش صحت و ایمان صفایی هستند؛ همچنین مهراب قاسمخانی طراحی صحنه سریال «شمعدونی» را به عهده دارد و پیمان قاسمخانی به عنوان مشاور در کنار سروش صحت حاضر است.
(روزنامه صبا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر