jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۳۸۶۲   ۱۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۲

جام جم ورزشی: مصاحبه‌های نظری جویباری و آندرانیک تیموریان در پایان بازی با صبا، نشان داد که احتمال جدایی این بازیکن از استقلال افزایش یافته است.

آندرانیک تیموریان از استقلال رفتنی شد

به نظر می‌رسد جدایی آندرانیک تیموریان از استقلال و پیوستنش به یکی از تیم‌های لیگ برتری، دیگر غیرممکن نیست. در پایان بازی استقلال و صبا، علی نظری جویباری در مصاحبه‌ای کوتاه درباره وضعیت آندو تیموریان گفت: «آندو بازیکن استقلال است و باید تابع ما باشد. این را هم بگویم هر باشگاهی که او را می‌ خواهد باید با ما مذاکره کند.»

وقتی معاون افشارزاده حرف از مذاکره می‌زند، یعنی این احتمال وجود دارد که استقلال در شرایطی خاص حاضر به جدایی تیموریان باشد. اگر آبی‌ها با رفتن آندو مخالف بودند، به صراحت مخالفت خود را اعلام می‌کردند. هرچند شاید منظور نظری جویباری از گفتن این جمله این است که مذاکره با خود بازیکن، کار درستی نیست اما به نظر می‌رسد با توجه به اتفاقاتی که در هفته‌‌های اخیر افتاده، احتمال جدایی آندو از استقلال بیشتر از همیشه شده است. به ویژه اینکه او در استقلال این فصل، نقشی کلیدی نداشته و احتمالا در ادامه هم نبودش هم زیاد به چشم نخواهد آمد.(سایت طرفداری)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها