jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۳۲۵۷۹   ۰۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۲

شب گذشته در جنوب تهران رخ داد

آزار و اذیت پسر افغان با چندین سگ

سه مرد که اقدام به گروگان گرفتن پسری افغان کرده بودند، توسط پلیس شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

آزار و اذیت پسر افغان با چندین سگ

ساعت 21:40 شب گذشته ماموران کلانتری 170 کهریزک از طریق تماس شهروندی با سامانه مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ از وقوع گروگانگیری در آدرس کهریزک، شورآباد، مطلع و سریعا واحد گشت انتظامی این یگان در محل حاضر و به بررسی موضوع پرداختند.

در همین حین شخصی به هویت «حمید» از اتباع افغان به واحد گشت مراجعه کرد و گفت: دوست بنده به نام «قربان» که او هم از اتباع افغان می‌باشد، توسط افرادی به گروگان گرفته شده و در منزل مسکونی زندانی شده است.

در ادامه ماموران ضمن بررسی صحبت های مرد افغان و اطمینان از صحت گفته‌های حمید، موضوع را به سرکلانتری نهم اطلاع و طی هماهنگی‌های به عمل آمده و با حضور گشت‌های کلانتری، طرح ضربتی جهت نجات فرد گروگان گرفته شده را به اجرا درآوردند سپس ماموران با شناسایی منزل مورد نظر و بستن راه های فرار، وارد خانه شدند و دو نفر از گروگانگیران را به نام های «سامان» و «کیوان» دستگیر کردند.

در بازجویی از «سامان» و «کیوان» مشخص شد که قربان در اتاقکی در زیر زمین خانه زندانی شده است لذا ماموران به زیرزمین رفته و در حالی که یکی دیگر از گروگانگیران به هویت «حجت» در حال ضرب و شتم قربان بود، او را دستگیر و فرد گروگان گرفته شده را آزاد کردند.

پس از انتقال متهمان به کلانتری، قربان به ماموران گفت: سامان مرا با ترفندی به خانه اش کشاند و سپس با همکاری «حجت» و «کیوان» دست و پاهایم را بستند و با آزاد کردن چندین سگ شروع به آزار و اذیت من کردند و سپس با ضرب و شتم درخواست 21 میلیون تومان وجه نقد در ازای آزادیم را کردند.

فرد گروگان گرفته شد، افزود: از آنجایی یکی از تلفن های همراهم از چشم 3 گروگانگیر دور مانده بود، توانستم با پیامک، دوستم حمید را در جریان گروگانگیری قرار دهم.

سرهنگ خلیل شهبازی، سرکلانتر نهم پلیس تهران با اعلام این خبر، افزود: این طور که تحقیقات پلیسی مشخص کرده است، انگیزه این گروگانگیری اختلاف حساب «قربان» و «حجت» بوده است لذا پرونده متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی فرستاده شد.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر