jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۳۱۶۴۹   ۰۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۷

سینمای هالیوود در ادامه رویکردهای غیر انسانی خود در قبال بازیگران زن، همواره استفاده ابزاری از زنان را به انحای گوناگون در دستورکار خود می دهد.

دستورالعمل غیرانسانی هالیوود برای بازیگران زن

یکی از قالب های هالیوود درقبال بازیگران زن این است که آنها باید رویکرد سلطه جویانه بر زن توسط گردانندگان این مافیای سینمایی را دنبال کنند.

یکی از این رفتارهای غیر انسانی در قبال زنان این است که بازیگران زن باید همواره با انجام جراحی های مختلف بر روی چهره خود، سالخوردگی و پیری را از خود دور کنند تا سینماگران بتوانند از نام این بازیگران برای طولانی کردن صفوف در مقابل گیشه ها استفاده کنند.

لوپوئن طی گزارشی در این زمینه نوشت: یکی ازاین بازیگران زن "رنه زلوگر " است که برای ادامه بازی هایی که از سوی سناریست ها و کارگردان هالیوود به وی پیشنهاد می شود تحت عمل های مختلف جراحی چهره قرار گرفته است و این مساله وی را به شدت رنج می دهد.

"ساشا استون" بنیانگذار تارنمای "آوارد دیلی" به لوپوئن گفت: "رنه زلوگر" قربانی سینمای هالیوود است زیرا چهره وی بارها زیر تیغ های جراحی رفته است.

وی افزود: زنان بازیگر در سینمای هالیوود نباید پیر یا سالخورده شوند چون چروکیدگی چهره آنها به زعم تهیه کنندگان هالیوودی عاملی است برای دفع مخاطب!

/Media/Image/1391/11/26/634964333372439004.jpg
لوپوئن در بخش دیگری از این گزارش به بازیگران مرد آمریکایی که قربانی اهداف مافیایی هالیوود شده اند نیز اشاره کرد و نوشت: بازیگرانی مثل جان تراولتا نیز با چندین عمل جراحی تلاش می کند خود را در زمره بازیگرانی که دست اندرکاران هالیوود بدنبال آنها هستند قرار دهد. (خبرگزاری میزان)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها