jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۲۸۹۶۵   ۲۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۱:۰۴

نمایش«ابرهای باران‌ زا» به کارگردانی مانلی حسین‌پور از ۲۸ مهر ماه در مشهد به روی صحنه می رود.

«ابرهای باران‌ زا» در مشهد می‌بارند

این نمایش که قراراست از دوشنبه (۲۸ مهر ماه) اجرای خود را به مدت ده شب در سالن بهار مجتمع امام رضا(ع) آغاز کند کاری از گروه عطش پاسارگاد است که پیش از این در تهران و در سی‌و‌یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و جشنواره هایفست ارمنستان به روی صحنه رفته است.

«ابرهای باران زا» داستان دلقک معروف پیری است که ورشکست شده و یکی از پسرانش با ساختن برنامه‌های طنز در تلویزیون مقابل پدر می‌ایستد و…

نمایش «ابرهای باران‌ زا» به نویسندگی علی حاتمی‌نژاد است و در آن سروش طاهری، آرش تبریزی، مانلی حسین‌پور، بهروز سروعلیشاهی، حامد سمرقندی پیام میرمصطفی به ایفای نقش می‌پردازند.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به آهنگساز:مسعود سخاوت‌دوست، طراح لباس: شیما میرحمیدی و دستیار کارگردان: مرتض برزگرزاده و مدیر روابط عمومی:سید حبیب قاآنی اشاره کرد. (روابط عمومی نمایش)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر