jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۸۲۷۲   ۲۵ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۴

جام جم ورزشی: سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس هفته آینده برای تسویه حساب جلسه ای را با رئیس هیات مدیره این باشگاه برگزار خواهد کرد.

دایی هفته بعد با پرسپولیس تسویه حساب می‌کند

بعد از برکناری علی دایی و دستیارانش از تیم فوتبال پرسپولیس، مسئولان باشگاه با همه اعضای کادر فنی به جز علی دایی تسویه حساب کردند.

برگزاری جلسه سرمربی پیشین پرسپولیس با مسئولان باشگاه به دلایل نامشخصی هر هفته به تعویق می افتاد و علی دایی از حضور در باشگاه و رویارویی با رئیس هیات مدیره امتناع می کرد.

با این حال هفته پیش رو جلسه حمیدرضا سیاسی با علی دایی برای تسویه حساب برگزار خواهد شد. سیاسی در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: آخرین باری که با آقای بهمن دهقان نماینده علی دایی صحبت کردم ایشان گفت که دایی قطعا هفته آینده برای تسویه حساب می‌آید.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر