jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۲۶۵۱۶   ۱۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۸

شریل سندبرگ مدیر امور اجرایی فیس بوک صفحه آزادی‌های یواشکی در فیس بوک را صفحه محبوب فعلی خود در شبکه‌های اجتماعی دانست

مدیر فیس‌بوک: صفحه دعوت زنان ایرانی به کشف حجاب محبوب من است

به گزارش فارس به نقل از بیزینس اینسایدر این صفحه توسط مسیح علی نژاد روزنامه‌نگار فراری و همکار رسانه‌های ضد انقلاب راه‌اندازی شده و در آن از زنان و دختران ایرانی می‌خواهد با برداشتن روسری و تهیه عکس‌های هنجارشکنانه از خود به نبرد ارزش‌های اسلامی بروند.

خانم سندبرگ که سه‌شنبه هفته قبل در کنفرانس قدرتمندترین زنان که از سوی مجله فورچون ترتیب داده شده بود، سخن می‌گفت مشاهده این صفحه در فیس بوک را یکی از بخش‌های محبوب شغل خود دانست.

وی در این مورد گفت: این چیزی است که محرک من است و مطمئنم که این مساله در مورد بسیاری از زنان شگفت‌انگیز این اتاق هم صدق می‌کند. شما می‌خواهید تفاوت ایجاد کنید. این بدان معناست که کاری کنید که فرد دیگری زندگی بهتری داشته باشد.

آنچه که من را عاشق فیس بوک می‌کند این است که ما به مردم مجالی برای رساندن صدایشان می‌دهیم.

خانم سندبرگ سپس با هیجان از صفحه آزادی‌های یواشکی به عنوان صفحه محبوب خود در اینترنت نام برد و با استفاده از یک مترجم بخشی از نوشته‌های این سایت را در مورد تمایل یک زن ایرانی به کشف حجاب را قرائت کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر