jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۲۳۰۵۶   ۰۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۸

شورای صدور پروانه‌ فیلمسازی ۳۵ میلیمتری در جلسه‌ فوق العاده یکشنبه ۶ مهر با صدور مجوز ساخت پنج عنوان فیلم سینمایی موافقت کرد که در بین آنها «یتیم خانه ایران» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی «رسوایی ۲» به کارگردانی ده نمکی دیده می‌شود.

«یتیم خانه ایران» و «رسوایی ۲» پروانه ساخت گرفتند

شورای صدور پروانه‌ فیلمسازی 35 میلیمتری در جلسه‌ فوق العاده یکشنبه 6 مهر که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، با صدور مجوز ساخت پنج عنوان فیلم سینمایی موافقت کرد.

فیلم‌های «دو راهی» به تهیه‌کنندگی، کارگردانی و نویسندگی سید حسین شهابی، «ترامبولین» به نویسندگی امیر عربی و تهیه‌کنندگی و کارگردانی مهدی رحمانی، «رسوایی 2» به نویسندگی، تهیه کنندگی وکارگردانی مسعود ده نمکی، «یتیم خانه ایران» به نویسندگی و کارگردانی ابوالقاسم طالبی و تهیه‌کنندگی بنیاد فرهنگی روایت و «و» به نویسندگی حبیب کاوش و محمد بکایی و تهیه کنندگی و کار گردانی حبیب کاوش، موافقت شورای صدور پروانهٔ فیلمسازی را برای ‌ساخت دریافت کردند. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر