jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۷۱۸۵۱۷   ۲۷ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۶

بی‌احتیاطی در استفاده و نگهداری از لوازم برقی و سیم کشی نادرست ساختمان، یک زن ۶۰ ساله خانه دار را در بوکان که مشغول انجام امور منزل بود، به کام مرگ فرستاد و خانواده‌ای را عزادار کرد.

بی‌احتیاطی، یک زن خانه دار را به کام مرگ فرستاد

جام جم سرا: این حادثه صبح امروز (پنجشنبه) و در منطقه علی آباد شهر بوکان هنگامی روی داد که زنی در حال نظافت خانه بود. دستهای او به دلیل اثر استفاده از آب، در حالی که خیس بود به طور ناگهانی با یک سیم فرسوده برق تماس پیدا کرد و وی بشدت دچار برق گرفتگی شد.

به نقل از ایرنا، این زن بلافاصله به بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان انتقال پیدا کرد ولی به دلیل شدت برق گرفتگی تلاش کادر درمانی برای احیای این زن به نتیجه نرسید و وی جان خود را از دست داد.

به گزارش جام جم سرا، شهر بوکان با ۱۷۶هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان غربی قرار دارد و کار‌شناسان گفته‌اند عدم رعایت نکات ایمنی در امر سیم کشی و فرسوده بودن سیم کشی ساختمان موجب وقوع این حادثه شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر