jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۱۵۶۲۱   ۱۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۰

داعش تهدید کرد، کارمندان توییتر را که مسئول بستن حساب‌های کاربری این گروه تروریستی هستند، ترور می‌کند و هشدار داده جنگی را در جهان واقعی علیه متوقف کنندگان فعالیت مجازی خود آغاز خواهد کرد.

ترور توئیتر در دستور داعش

به گزارش شبکه خبری راشاتودی، در پی کشته شدن دو خبرنگار آمریکایی به دست داعش، توییتر در اقدامی تمامی حساب‌های کاربری این گروه را مسدود کرده و این اقدام شامل پاک کردن تمام پست‌های تبلیغاتی و مخدوش کردن ویدئوهای اعدام و سربریدن منتشر شده از سوی این گروه تروریستی می‌شود.

در یکی از پست‌های متعلق به اعضای داعش آمده است: زمان پاسخ و واکنش به آن‌هایی فرا رسیده که حساب‌های ما را مسدود کرده‌اند. ما آن‌ها را ترور می‌کنیم. توییتر باید بداند که اگر ما را در دنیای مجازی متوقف کند، ما به جنگ در جهان واقعی با آن‌ها می‌پردازیم.

در پست دیگری که برای یک کارمند توییتر در سان فرانسیسکو، کالیفرنیا منتشر شده، آمده است: آگاه باش که یک داعشی در درگاه خانه‌ات ایستاده و تو را ترور می‌کند.

شبکه‌های اجتماعی به محل اصلی تبلیغات افراط گرایان و تروریست‌ها بدل شده‌اند و از این طریق حامیانشان را در سراسر جهان افزایش داده‌اند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها