jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۰۲۴۹   ۰۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۰

مهاجم مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید اگر نامش از فهرست این تیم خارج شود رضایت‌نامه‌اش را می‌گیرد.

مهاجم مصدوم پرسپولیسی‌ها را تهدید کرد

رضا نوروزی درباره مصدومیت شدید خود، حاشیه‌هایی که در این رابطه برایش به وجود آمد و و برنامه‌اش برای مقابله با این آسیب دیدگی صحبت کرد.

* اول از همه بگو در کدام صحنه مصدوم شدی؟

تقریبا دقیقه 85 بود که برخوردم با محسن یوسفی باعث شد پایم کمی درد بگیرد اما تا پایان بازی بدون مشکل بازی می‌کردم و فکر نمی‌کردم موضوع جدی باشد اما بعد از بازی دیدم که پایم ورم کرده و هرلحظه شرایطش بدتر می‌شود. به پزشک اطلاع دادم و بعد از MRI مشخص شد که رباط صلیبی پاره کرده‌ام.

* در رسانه‌ها ابتدا این طور عنوان شد که در نیمه نخست بازی با ملوان مصدوم شده‌ای و اصرارت برای بازی کردن باعث شده این آسیب دیدگی ایجاد شود.

من در نیمه نخست اصلا مشکلی نداشتم. متاسفانه بعضی از خبرنگاران و رسانه‌ها شیطنت کردند و بعد از مصدومیت من چیزهای عجیبی نوشتند. یکی نوشت من قبل از اینکه با پرسپولیس قرارداد ببندم رباطم پاره بوده و با علم به این موضوع به تیم آمده‌ام. یکی دیگر نوشت که من قبلا 4 بار رباط پاره کرده بودم. متاسفانه به جای اینکه به من کمک کنند تا بتوانم زودتر به میادین بازگردم اینگونه مطالب را می‌نویسند که جو علیه من بد شود. واقعا نمی‌دانم هدفشان چیست.

* جزو تنها بازیکنانی هستی که هر دو پایشان رباط صلیبی پاره کرده است.

بله من دفعه قبل پای چپم رباط پاره کرد و توانستم خیلی زودتر از آنچه همه تصور می‌کردند به فوتبال برگردم. به هر حال در این اتفاق کاملا بدشانس بودم اما فوتبال همین است. نمی‌شود جلوی مصدوم شدن را گرفت یا از آن فرار کرد. اتفاقی است که ممکن است برای هر بازیکنی رخ دهد.

* البته تجربه ریکاوری مصدومیت قبلی می‌تواند کمک کند این بار زودتر برگردی.

قطعا همینطور است. دفعه قبل بعد از مصدومیت آنقدر شرایطم بد بود که حتی نمی‌توانستم پایم را خم و راست کنم. حتی بعد از عمل پایم دوباره خونریزی کرد و خیلی ترسیده بودم اما هرطور بود به فوتبال برگشتم و آنقدر در زمین خوب بودم که دوباره گلزنی‌هایم شروع شد و حتی دو بار به اردوی تیم ملی دعوت شدم. امیدوارم این بار هم اینگونه شود و بتوانم زودتر برگردم.

* واکنش بازیکنان و مربیان پرسپولیس به این مصدومیت چه بود؟

روز بعد از مصدومیت که به تمرین رفتم بازیکنان و علی دایی خیلی ناراحت بودند و سعی کردند من را دلداری دهند. خودم هم روزهای سختی را سپری کردم. امیدوارم پرسپولیس در مدتی که من نیستم بهترین نتایج را بگیرد.

* این روزها یکی از بحث‌های مهم درباره مصدومیتت این است که احتمال دارد مسئولان باشگاه اسمت را از فهرست تیم خارج کنند.

تا الان که صحبتی در این رابطه با من نشده است. اگر بخواهند اسم من را از لیست خارج کنند قطعا رضایت‌نامه‌ام را می‌گیرم. امیدوارم دغاغله، عباس‌زاده و طارمی در این مدت آنقدر خوب گلزنی کنند که نیازی به خارج کردن اسم من از لیست هم نباشد. بعد از چند سال که توانسته بودم با کلی شوق و آرزو به تیم محبوبم بیایم متاسفانه مصدوم شدم و از تیم دور شدم. امیدوارم زودتر برگردم و بتوانم در حداقل در آسیا به پرسپولیس کمک کنم.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر