jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۷۰۸۲۵۴   ۳۱ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۱

از سوی وزارت بهداشت صورت گرفت:

تکذیب فهرست منتشر شده شرکت‌های متخلف لبنی

سخنگوی سازمان غذا و دارو، با انتقاد از نحوه اطلاع رسانی برخی رسانه ها در ماجرای روغن پالم، اعلام اسامی شرکتهای متخلف لبنی از طریق شبکه‌های اجتماعی یا در قالب پیامک را تکذیب کرد.

تکذیب فهرست منتشر شده شرکت‌های متخلف لبنی

جام جم سرا:محمد هاشمی اظهارداشت: تعاملات خوبی با صنایع لبنی در کمیته فنی بازنگری مصرف روغن پالم صورت گرفت و در جلسه ای که در سازمان غذا و دارو برگزار شد.

وی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب که کمیته فنی بازنگری مصرف روغن پالم در فرآورده‌های غذایی با جدیت پیگیر این موضوع است، ادامه داد: هفته گذشته این کمیته با حضور وزیر بهداشت تشکیل جلسه داد و موضوع استفاده از روغن پالم در لبنیات مورد بررسی قرار گرفت و سازمان غذا و دارو با صنایع لبنی در راستای دغدغه های وزیر بهداشت به تفاهم های خوبی رسید.

به گفته هاشمی، طبق اطلاعیه سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد به مردم این اطمینان خاطر داده شده که محصولات لبنی موجود در بازار هیچ مشکلی نداشته و مردم می‌توانند با آرامش از لبنیات موجود در بازار استفاده کنند.

سخنگوی سازمان غذا و دارو با بیان این مطلب که اعلام اسامی شرکتهای لبنی متخلف در رسانه‌ها و شبکه‌ های اجتماعی و یا در قالب پیامک صحت ندارد، افزود: انتشار اسامی شرکتهای متخلف هیچ گاه به صورت غیر رسمی نخواهد بود و اگر ضرورتی باشد که جرم مربوطه اعلام عمومی شود، بی تردید این اعلام به صورت رسمی خواهد بود.

هاشمی از حاشیه سازی برخی رسانه ها در ماجرای روغن پالم انتفاد کرد و گفت: متاسفانه برخی دوستان، مصاحبه های مسئولان مربوطه را به صورت کامل نقل قول نمی کنند و همین مسئله باعث بروز برخی مشکلات در امر اطلاع رسانی می شود

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مغازله‌های سیاسی نافرجام

مغازله‌های سیاسی نافرجام

برابر با گزارش‌هایی که دیروز رسانه‌های اسرائیلی منتشر کردند اولین پرواز عربستان به اسرائیل در فرودگاه بن‌ گوریون بر زمین نشست.

قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها