jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۶۹۷۹۳۴   ۳۰ تير ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۷

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی وزارت ارشاد:

مشکل امروز تئاتر، کمبود بودجه است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی گفت: مشکل امروز تئاتر کشور کمبود بودجه است.

مشکل امروز تئاتر، کمبود بودجه است

علی اصغرکاراندیش با اشاره به بازدید انجام شده از مجموعه هایی فرهنگی و سالن های تئاتر کشور، گفت: مشکل اصلی در مجموعه های تئاتر، علاوه بر موضوع کمبود بودجه، استفاده نامناسب از اتاق های این سالن ها است به گونه ای که بر اساس استاندارد باید اتاقها و سالن های مجزایی برای سالن اصلی تئاتر مثل گریم و... درنظر گرفته شود که متاسفانه بدلیل کمبود جای مناسب، از این سالن ها هم برای اجرای تئاتر استفاده می شود.

معاون مدیریت توسعه و منابع انسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: این مشکل تنها مربوط به مجموعه تئاتر شهر نیست بلکه در دیگر مجموعه ها نیز وجود دارد.

کاراندیش گفت: طبیعی است رسیدگی این کار از وظیفه‌های دولت است و وزارت ارشاد هم در اینکار نقش اصلی را دارد البته دراین مسیر همکاری نهادهای دیگر مثل شهرداری و شورای شهر هم میتواند خیلی مهم باشد،‌ من از همین جا از ارگان‌هایی که می‌توانند در این کار کمک کنند، می‌خواهم وارد کارشوند.(آرتنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نادر ابراهیمی زنده است

نادر ابراهیمی زنده است

نادر ابراهیمی هست، این را به گواهی آثاری که از او در شبکه‌های اجتماعی معرفی می‌شود و در کتابفروشی‌ها به فروش می‌رسد، می‌گوییم.

سینمای آبی

سینمای آبی

این روزها متاسفانه کرونا بلایی است که گریبان همه صنوف را گرفته و شاید اهالی هنر بیش از بقیه از این بلای وحشتناک آسیب دیده باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر