jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۹۶۹۱۱   ۲۶ تير ۱۳۹۳  |  ۰۸:۳۰

تصاویر جدید منتشر شده نشان می‌دهد ملکه لتیزیا،‌ همسر پادشاه اسپانیا نیز مانند سایر دانشجویان، برای امرار معاش در دوران دانشجویی خود به شغلهای دم دستی چون فروش سیگار روی آورده بوده.

دوره دانشجویی ملکه اسپانیا: در حال سیگارفروشی |عکس|

جام جم سرا: بر اساس گزارش روزنامه «دیلی میل»، او نخست در دانشگاهی در مادرید، و پیش از اینکه دوره کارشناسی ارشد را در دانشگاهی در مکزیک بگذراند، خبرنگاری می‌خوانده است اما تصاویری از او به دست آمده که نشان می‌دهد او در آن جا سیگارفروشی می‌کرده است. این تصاویر در اواسط دهه نود، زمانی گرفته شده است که ملکه در دانشگاهی در مکزیک دانشجو بوده است.

در این مطلب آمده: «همسر پادشاه فیلیپ ششم که اکنون به عنوان ملکه لتیزیا شناخته می‌شود، در این تصاویر در بلوزی دیده می‌شود که نام برند سیگار بر روی آن نوشته شده، همراه با جین و یک شال قرمزرنگ. تصاویر نشان می‌دهد لتیزیا در حالی که لبخند بر لب دارد، در آن اطراف می‌چرخیده و اطلاعاتی درباره برند آن سیگار ارائه می‌کرده است تا با فروش آنها امرار معاش کند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر