jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۶۵۰۷   ۲۵ تير ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۲

پایگاه خبری تحلیلی بلیچرریپورت اعتقاد دارد علیرضا جهانبخش شاید یکی از خریدهای مهم بازار نقل و انتقالات اروپایی باشد.

اروپا جهانبخش را صدا می زند

به گزارش جام جم ورزشی ؛ این سایت درباره علیرضا جهانبخش نوشته: علیرضا درخشش خوبی در جام جهانی داشت و می تواند یکی از بازیکنانی باشد که در جام جهانی بازی کرده و به دنبال آن به یک تیم دیگر منتقل می شود.

بر اساس این گزارش جهانبخش هم اکنون پیشنهادهای متعددی از باشگاه های اروپایی دارد اما به این اشاره نشده که این پیشنهادها مربوط به کدام باشگاه ها هستند. اروپا علیرضا را صدا می زند و حالا به خود وی بستگی دارد که به کدام تیم برود.

جهانبخش فصل گذشته در نایمخن بازی می کرد اما این تیم به دسته دوم لیگ هلند سقوط کرد. شاید این ملی پوش جوان ایرانی بخواهد یک فصل دیگر هم برای این تیم بازی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر