jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۹۲۵۱۸ ۱۵ تير ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۲

معاون اول رئیس‌جمهور در حاشیه بازدید از شیرخوارگاه حضرت رقیه(س) در جلسه‌ای با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی، آنها را مکلف کرد تا طراحی و برنامه‌ریزی لازم را برای دوران پس از ترخیص این‌گونه کودکان و برخورداری آنها از شرایط مناسب زندگی انجام دهند.

جام جم سرا: اسحاق جهانگیری همچنین با اشاره به کمبود نیروی انسانی برای نگهداری از کودکان در این شیرخوارگاه، از سازمان بهزیستی خواست ترتیبی اتخاذ شود تا نسبت تعداد مددکاران به تعداد کودکان این مرکز نسبتی مناسب باشد و محدودیتی از نظر نیروی انسانی برای نگهداری و رسیدگی به کودکان وجود نداشته باشد. او همچنین از سازمان بهزیستی خواست تدابیری اندیشیده شود تا مقررات و شرایط واگذاری کودکان به خانواده‌های متقاضی، آسان‌تر شود.

معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد: سازمان بهزیستی باید طرحی ارائه دهد تا کودکان و نوجوانان تحت پوشش این مراکز پس از اتمام دوره نگهداری و پس از ترخیص بتوانند برای خود کسب و کاری راه بیندازند و زندگی آبرومندانه‌ای فراهم کنند. (آرمان)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر