jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۸۵۰۳۹   ۲۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۷

رعد و برق جان چوان 21 ساله‌ای را در روستای آق بولاغ مشگین شهر گرفت. این جوان در تپه‌های اطراف روستا مشغول چرای گله گوسفندان بود.

جام جم سرا: مسعود عطایی، بخشدار مرکزی مشگین شهر از جاری شدن سیلاب در اطراف رودخانه قره سو و به زیر آب رفتن بخش وسیعی از مزارع ، باغات و جالیزارهای بخش مرکزی مشگین شهر در روستاهای آق درق ، دوست بیگلو و توبنق خبر داد و گفت: پیکر سوخته این جوان به روستای مذکور منتقل شد.

به نقل از ایرانا، جاری شدن سیلاب خسارت های زیادی در شهرستان مشگین شهر برجای گذاشته است و اکنون اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان مشگین شهر مشغول امداد رسانی و بررسی دقیق میزان خسارت وارده هستند.

اوایل خرداد ماه نیز در اثر جاری شدن سیل دهها واحد مسکونی و تجاری در مشگین شهر تخریب و خسارات زیادی به بخش باغی و زراعی این شهرستان وارد شد. شهرستان مشگین شهر در 100 کیلومتری شمال غربی اردبیل قرار دارد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر