jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۳۴۶۴   ۲۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۱

مواجهه سرد هم‌بازیان سابق؛

علی دایی، رهبری فرد را تحویل نگرفت

بهروز رهبری فرد که در یکی از جلسات تمرینی اخیر پرسپولیس حاضر شده بود با برخورد گرمی از سوی علی دایی مواجه نشد.

علی دایی، رهبری فرد را تحویل نگرفت

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ رهبری فرد را به عنوان یکی از منتقدان فوتبال می شناسیم، کسی که در سال های اخیر از افراد زیادی انتقاد کرده و علی دایی هم یکی از آنها بوده. این بازیکن سابق پرسپولیس در طول سال های اخیر به دفعات از علی دایی انتقاد کرده اما آنچه که شاید باعث شده علی دایی روز گذشته رهبری فرد را تحویل نگیرد توهین و تمسخر سرمربی پرسپولیسی ها از سوی یاغی دهه هفتاد پرسپولیس است.

زمانی که سال گذشته علی دایی به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد رهبری فرد این انتصاب را مسخره توصیف کرد و اخیرا نیز رکورد گلزنی علی دایی در رده ملی دنیا را به سخره گرفته است.

رهبری فرد که با برخورد سرد علی دایی مواجه شد بدون اینکه وارد درفشی فر شود به سرعت رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها