jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۹۸۷۱   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۱:۵۶

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برنامه های کامل خود برای فصل بعد را به مدیرعامل این باشگاه تحویل داد.

در جلسه دو ساعته دایی و رحیمی چه گذشت؟

علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عصر امروز (شنبه) نشستی دو ساعته را با علی دایی برگزار کرد.

در این جلسه که بیشتر مربوط به برنامه کاری تیم پیش از فصل جدید و شروع تمرینات، اردوها و لیست خرید و مازاد پرسپولیس بود دایی گزارش کاملی از درخواست ها و برنامه های خود برای سه جام پیش رو را در اختیار رحیمی قرار داد.

سرمربی پرسپولیس در این نشست به رحیمی اعلام کرد که فهرست بازیکنان مدنظرش برای فصل بعد آماده است و از آنجا که طبق قوانین جدید هر تیم می تواند 18 بازیکن بزرگسال، 9 بازیکن زیر 23 سال و 8 بازیکن امید داشته باشد، می خواهد از سازمان لیگ استعلام بگیرد و ظرف یکی، دو روز آینده فهرست نهایی را به باشگاه می دهد.

علی دایی دو سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. پس از روی کار آمدن رحیمی برخی شایعه ها مبنی بر علاقه باشگاه برای تغییر دایی به وجود آمد، اما اظهارات رحیمی در روزهای اخیر و نشست هایی که با دایی داشته نشان می دهد سرمربی پرسپولیس تغییر نخواهد کرد.(ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها