کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طی این سالها که در پرسپولیس بودم اتفاقات عجیبی را شاهد بوده ام و به مشکلات عادت کرده ایم.
کد خبر: ۶۶۱۴۳۵
نوری: یک حسی می گوید ببریم، قهرمان می شویم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طی این سالها که در پرسپولیس بودم اتفاقات عجیبی را شاهد بوده ام و به مشکلات عادت کرده ایم. الان هم نه به پول و نه به مسائلی که برای ما ایجاد شد فکر نمی کنیم و با این احساس که می توانیم قهرمان بشویم به مصاف حریفمان می رویم.

به گزارش جام جم ورزشی ،محمد نوری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: در این سالها که در پرسپولیس بودم اتفاقات عجیب و بسیار زیادی را پشت سر گذاشتم و به اینکه همیشه مشکلات پیش بینی نشده ای به وجود آید عادت کرده ایم. الان هم نه به پول و نه به مسایلی که برای ما ایجاد شد فکر نمی کنیم و فقط برای کسب پیروزی در آخرین بازی به میدان می رویم.

وی ادامه داد: ما قبل از این هم گفته بودیم به پول کاری نداریم و برای این پیراهن و هواداران خودمان بازی می کنیم ولی برای ما حاشیه ایجاد شد. الان هم قید پول را زده ایم و فقط می خواهیم با پیروزی در آخرین بازی شانس خود را برای قهرمانی امتحان کنیم.

هافبک خوش فکر پرسپولیس درباره اینکه آیا با توجه به شرایط جدول میان بازیکنان امید قهرمانی وجود دارد، تاکید کرد: غیر از این نیست. در هرکسی که در پرسپولیس حضور پیدا می کند حس پیروز شدن و قهرمانی وجود دارد. دلیلی ندارد که ناامید باشیم. همین هفته قبل، دوم بودیم و حالا چهارم هستیم. دلیلی ندارد که یک هفته دیگر در صدر جدول نباشیم، هر امکانی وجود دارد. به هر حال برای کسب سهمیه آسیایی هم شده باید پیروز شویم، اما حسی درونی به من می گوید، اگر این بازی را ببریم قهرمان می شویم.

کاپیتان پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته هفته قبل همه چیز دست خود ما بود و حالا سرنوشت ما در بازی دیگران گره خورده است ولی ما تا آخرین لحظه تلاش می کنیم و دلم روشن است. حداقل اینکه برای این پیراهن و هواداران هیچکس کم نخواهد گذاشت.

نوری درباره تاثیر انتشار بعضی مطالب در روزهای گذشته بر روی عملکرد تیم تصریح کرد: از پول که خبری نبود و همان طور که گفتم ما از مدت ها قبل قید این مساله را زده بودیم اما باید تمرکز و آرامش داشته باشیم. اینها اسناد شخصی بازیکنان بود و امیدوارم دیگر چنین اتفاقی نه در پرسپولیس و نه در هیچ تیمی تکرار نشود. به هر حال مصمم هستیم با نهایت تمرکز در آخرین بازی حاضر شویم.

نوری در پایان درباره تصمیم خود برای فصل بعد گفت: الان که تمام تمرکزم روی بازی است. بعد از آن تصمیم می گیریم. البته شکی نیست که ادامه حضور در پرسپولیس را برای خودم افتخار می دانم. پرسپولیس اولویت همیشگی من است و آرزو دارم شرایطی باشد که بتوانیم ادامه بدهیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها