jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۱۱۰۹   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۱
صادق گودرزی: در تصادف رانندگی آسیب زیادی ندیدم

دارنده‌ی 4 مدال جهان و المپیک درباره تصادفش در روزهای پایانی سال گفت: به جز شکستکی دستم خوشبختانه هیچ مشکل دیگری برایم پیش نیامد.

صادق گودرزی درباره‌ تصادفش در روزهای آخر سال 92 در جاده شمال و میزان خسارت وارده به وی اظهار کرد: با همسرم به طرف جاده شمال در حال حرکت بودیم که در اثر بی‌احتیاطی یک راننده کامیون، تصادف کردم که به دلیل ایمنی بالای ماشین BMW دچار آسیب دیدگی زیادی نشدم و تنها دستم شکست.

وی با اشاره به اینکه نزدیک 5 ماه است که به دلیل لختگی خون در مهره‌های 4 و 5 گردنم خانه نشین شده‌ام، افزود: حدود 7 ماه پیش در جریان تمرینات دچار آسیب دیدگی شدم که پس از انجام MRI رنگی متوجه شدم که در ناحیه‌ی نخاع گردنم لخته خون ایجاد شده که بنا به گفته چند دکتر متخصص در صورت تداوم این رشته امکان داشت فلج شوم. لذا بنا به نظر پزشکان باید مدت زیادی کشتی را کنار می‌گذاشتم تا دوباره بهبود پیدا کنم. به هر صورت الان خدا را شکر می‌کنم که فلج نشدم و شرایط جسمی و روحی خوبی دارم.

نایب قهرمان المپیک لندن اضافه کرد: سال 92 سال ناکامی و بدشانسی من بود و بسیاری از مسابقات مهم از جمله جهانی مجارستان را از دست دادم؛ واقعا برای فردی که مدت 12 سال ورزش حرفه‌ای انجام می‌داده یک دفعه بخواهد ورزش را کنار بگذارد، کار سخت و شوک بزرگی بود؛ اما به هر حال تقدیر الهی بود که چنین شرایطی برای من پیش بیاید و آن را قسمت و حکمت الهی می دانم.

گودرزی هم‌چنین در ارتباط با دعوت فدراسیون از وی برای انجام کار مربیگری خاطرنشان کرد: شورای فنی فدراسیون و شخص رئیس فدراسیون به دلیل لطفی که به من داشتند و به خاطر این که تجارب 12 ساله‌ام را در اختیار جوانان و بزرگسالان قرار دهم، چنین تقاضایی را از من کردند که البته هنوز به صورت جدی این دعوت انجام نشده است.

وی در پایان پیرامون این سوال که آیا پس از پذیرش کار مربیگری در کلاسهای مربیگری شرکت خواهید کرد یا خیر؟ گفت: هنوز به طور جدی به انجام کار مربیگری فکر نکرده‌ام و تصمیمی برای ورود به این حیطه کاری نداشته‌ام؛ البته دوست دارم کنار کشتی باشم و به جوانان کمک کنم، اما احساس می‌کنم در شرایط کنونی اتمام کار پایان نامه‌ام مهم‌تر از هر کار دیگری است. بدون شک اگر زمانی چنین تصمیمی را بگیرم حتما در کلاسهای مربیگری شرکت خواهم کرد./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر