jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۵۷۹۶۷ ۰۶ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۲

گفتگوی رامبد جوان با مجری نود

دوست ندارم دو تیم آبی و قرمز قهرمان شوند

۱

عادل فردوسی پور یکی از مهمانان ویژه برنامه سال تحویل رامبد جوان بود و در گفتگویی مفصل درباره زندگی شخصی و حرفه ای اش با بینندگان شبکه تهران صحبت کرد.

دوست ندارم دو تیم آبی و قرمز قهرمان شوند

به گزارش جام جم سیما، رامبد که از جمله هنرمندان شاد و بانشاط تلویزیون است در برنامه «گوشه دل تهرون» عادل را به ورزشگاه آزادی برد و وسط زمین چمن با او به گفتگو نشست.

آنچه می خوانید متن این مصاحبه است که در فضایی پر از خنده و شوخی صورت گرفته است.

*برنامه جدید «نود: را از چه زمانی شروع می کنی؟

نود در سال جدید چهاردهم فروردین پخش می شود.

*اگر مریض بشوی نود چه می شود؟

دو سه بار من مریض شده‌ ام و دیگران اجرا کرده‌ اند.

*می فهمم اجرا شده؛ یک نفر برنامه را زنده نگه داشته. ولی واقعا اجرا که نشده است. راستی توچه کار کردی که نود این قدر محبوب شده است؟

من سعی کردم خودم باشم. اتفاقات را بدون ترس از نام و مقام کسی بگویم. خود فوتبال خیلی جذاب است. شاید اگر کس دیگری بود هم برنامه جذاب می شد و نود چنین موقعیتی پیدا می کرد. رامبد! تو هم بیا یک بازی را ببین. بنشین پای تلویزیون و یک بازی را ببین. خیلی جذاب است.

*خیلی راجع به من بد فکر می کنی. من فوتبال نگاه می کنم.

شوتی که الان زدی خوب بود. معلوم است قبلا پایت به توپ خورده است.

*بله. همین دو دقیقه پیش بود. ... من و عادل ما هم محله ای و هم مدرسه ای بودیم. ولی هیچ وقت با هم رابطه نداشتیم. یعنی اصلا همدیگر را نمی شناختیم.

عادل! بدقلق ترین مهمانت چه کسی بوده؟

اسم نیاورم بهتر است. زیاد داشتیم. وقت اجرا با خودم گفته‌ام برنامه تمام بشود زود خلاص بشوم.

*همیشه این قدر خوش خنده‌ ای؟ همیشه این طوری رها می خندی؟

آره، تقریبا. الان باید خودم را کنترل کنم؟

*خیلی ها فکر می کنند بلند خندیدن کار جلفی است. موقع خندیدن جلوی دهانشان را می گیرند. به نظر من بلند خندیدن بهترین کار دنیاست.

*ما برنامه دیگری هم داریم که 15 سال بهترین برنامه تلویزیون باشد؟

اولا که این لطف شماست. به نظرم نگه داشتن این شرایط سخت است. مثل نگه داشتن قهرمانی که سخت است. خیلی از رقبای ما از پول و رانت های مختلف استفاده می کنند. من واقعا وقت گذاشته ام. من تمام اتفاقات فوتبال را شدیداً دنبال می کنم. همه جوانی و زندگی ام را پای نود گذاشتم. پنجشنبه و جمعه همه بازی ها را می بینم. مهندسی زمان خیلی مهم است.

تیمی داری که اخبار را برایت جدا کند؟

نه، همه اش را خودم دنبال می‌کنم. من همه تصاویر ضبط شده را فریم به فریم می‌بینم.

اگر 8 تا بازی در هفته باشد 16 تا دوربین نود اتفاقات را پوشش می‌دهد. بعضی از دوربین ها هم حاشیه ها را ضبط می کنند. من خودم همه فیلم ها را می بینم. 25 تا آفیش داریم که دوربین ها می رود و من همه را می بینم. یک جورهایی سعی می کنم این ها را مونتاژ کنم. بچه ها خیلی کمکم می‌کنند.

*پس تصمیم گیری های مدیریتی با خودت است. باید خیلی مراقبت باشیم. (می خندد)

اگر اتفاقی برای من بیفتد خیلی ها راحت می شوند. خیلی از مدیران از دست من شاکی هستند. بعضی‌ها دوست داشتند سر به تن من نباشد، تلاش کردند من زمین بخورم. من را تهدید کرده‌اند و به من انگ زده‌اند. بعد از یک سال این ها در موضع حق قرار گرفته‌اند و من از آنها دفاع کرده ام. آن وقت من فرشته نجات و قهرمانشان شده‌ام. این اتفاق خیلی برای من رخ داده است.

بعضی ها دوست داشتند سر به تن من نباشد، تلاش کردند من زمین بخورم. من را تهدید کرده اند و به من انگ زده اند. بعد از یک سال این ها در موضع حق قرار گرفته اند و من از آنها دفاع کرده ام. آن وقت من فرشته نجات و قهرمانشان شده ام.

*تو سوالی نداری از من بپرسی؟

تو همیشه این قدر شادی؟

نه.

من هیچ وقت مصاحبه نمی کنم. ولی تو را خیلی دوست دارم. نمی دانم چرا.

اتفاقاً این قدر دلیل داری (می خندد)... تو خیلی خیلی زیاد آدم موفقی هستی و کارت را بلدی و برای کارت چارچوبی قائل شده ای. هر آدم موفقی باید این را در ذهنش داشته باشد. از صمیم قلب به تو تبریک می گویم. مردم تو را خیلی دوست دارند.

من الان کلی حال کردم. همین کارها را می کنی که آدم خود شیفته می‌شود.

*تو خودشیفته هستی؟

کسی که در رسانه کار کند خودشیفته می شود. کسی که در دانشگاه شریف درس بخواند قطعاً خودشیفته است. من همه معیارهای خودشیفتگی را دارم. ولی سعی می کنم نباشم.

*زمان جام جهانی به برزیل می روی؟

خبر ندارم. هنوز به من چیزی نگفته‌اند. اگر من را بفرستند می روم. هر کسی دوست دارد برود.

مرا از اتحادیه فوتبال دعوت کرده اند. فکر کن من بروم و تو نروی. خیلی جکه. عادل تهران باشد و من آنجا در برزیل (می خندد)

*اهل ورزش های دیگر هم هستی؟

یک زمانی ورزش های راکتی را خیلی دوست داشتم. مثل تنیس و اسکواش. بیا با هم اسکواش بازی کنیم من به تو 10 تا آوانس می دهم. بازی هم 15 تایی باشد.

*طرفدار یک تیم ایرانی مثل استقلال یا پرسپولیس هستی؟

نه، به خدا، من از جفت تیم های قرمز و آبی خوشم نمی‌آید. البته باید بگویم خوشم می آید. (می‌خندد) دوست ندارم این ها قهرمان بشوند. بس شان است. یک تیم دیگر بیاید قهرمان شود. این همه رانت در اختیارشان است، این همه پول دارند. این رانت اذیتم می‌کند. حالا درست است پول بازیکنان را نمی‌دهند. نمی دانم. می گویند مشکل داریم.

قطعا در این سال ها خطا داشته ام. تلاشم را می کنم چیزی که می گویم درست باشد.

*تا حالا شده چیزی بگویی که اشتباه باشد؟

قطعاً در این سال ها خطا داشته ام. تلاشم را می‌کنم چیزی که می‌گویم درست باشد. سعی می کنم حکم ندهم و نظر شخصی ام نباشد. من اصلا ترسی از معذرت خواهی ندارم. خیلی بد است آدم چیزی بگوید که غلط باشد. میلیون ها نفر می‌شنوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۶
دروغ میگه دوست داره پرسپولیس قهرمان بشه!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر