jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۵۷۷۵۸ ۰۴ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۵

ابراهیم حاتمی کیا در بخشهایی از مصاحبه خود با محمد قوچانی در نشریه مهرنامه حرفهای جالبی را زده است.

کمک ابراهیم یزدی به حاتمی کیا برای ساخت فیلم «چ»

حاتمی کیا در بخش های انتهایی این مصاحبه در پاسخ به سوالی اگر این خانواده آمریکایی فیلم «چ» را ببینند چه واکنشی خواهند داشت؛ گفته است: شنیده ام همسر آمریکایی آقای چمران دوسال قبل فوت کردند. سه فرزند ایشان باقی مانده اند امیدوارم روزی بتوانیم این فیلم را به آنها هم نشان بدهیم.

متاسفانه آنها هیچ علاقه ای برای برقراری ارتباط با کسانی که درباره پدرشان تحقیق می کردند نداشتند. خیلی تلاش کردیم با آنها مستقیم صحبت کنیم ولی به شدت اکراه داشتند. حتی برای اینکه به آنها نزدیک شویم از کمک های همسر آقای دکتر ابراهیم یزدی و شخص آقای ابراهیم یزدی استفاده کردیم ولی بازهم موفق نشدیم. البته خاطرات آقای ابراهیم یزدی و همسرشان به شدت به من کمک کرد. (انتخاب)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر