jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۵۵۷۶۰   ۲۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۱:۱۴

فرمانده پلیس راه کشور به منظور کاهش حوادث رانندگی در جاده‌های کشور، رانندگان را در ایام نوروز به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله خودداری از سبقت غیر مجاز توصیه کرد.

آمار‌ها موجود نشان می‌دهد در تعطیلات نوروزی بیش از ۴۰ درصد حوادث رانندگی جاده‌های کشور ناشی از خستگی و خواب الودگی رانندگان اتفاق افتاده است.
محمدرضا مهماندار گفت: بستن کمربند ایمنی و عدم سبقت غیرمجاز در جاده‌های دو طرفه، نقش موثری در کاهش حوادث رانندگی در جاده‌های کشور خواهد داشت.
وی بر ضرورت رعایت قوانین و مقررات رانندگی در ایام نوروز در جاده‌ها و شهرهای کشور تاکید کرد و گفت: رانندگی با شتاب و عجله همراه با خستگی سبب می‌شود، میزان تخلفات رانندگان در جاده‌های کشور بیشتر افزایش یابد.
فرمانده پلیس راه کشور به تمام رانندگان توصیه کرد: به منظور حفظ سلامت مردم و کاهش حوادث رانندگی، در این ایام با هوشیاری کامل، بدون خستگی و خواب آلودگی در راههای کشور رانندگی کنند و به مسئولیت‌های همگانی خود در مقابل مردم احترام بگذارند.
مهماندار بر ضرورت همکاری مردم با ماموران پلیس راه در تعطیلات نوروزی تاکید کرد و گفت: نتیجه همکاری مردم و رانندگان در جاده‌های کشور کاهش تخلفات و حوادث رانندگی خواهد بود.
فرمانده پلیس راه کشور با بیان اینکه اقشار مختلف مردم همواره با حوادث رانندگی در شهر‌ها و جاده‌های کشور درگیر بوده‌اند، گفت: بانگاهی به گذشته نشان می‌دهد، تنها چیزی که می‌تواند حوادث را در جاده‌های کشور کاهش دهد، احساس مسئولیت رانندگان در مقابل خود و دیگران است.
وی تصریح کرد: باید واقعیت‌ها را بپذیریم که حوادث رانندگی در سطح کشور تنها برای افراد خاص نیست، بلکه با نادیده گرفتن قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ممکن است این حوادث برای همه ما رخ دهد.|ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها