دروازه‌بانی که بازیگر شد

خاطرات مهران احمدی از سریال «پایتخت»

مهران احمدی بازیگر نقش شکیب در «آوای باران» که نام دختر خودش هم باران است،‌ می‌گوید انگار بچه‌ها بعد از این سریال از او می‌ترسند و به علاقه دختر و همسرش به سریال «پایتخت» اشاره می‌کند.
کد خبر: ۶۵۵۰۲۹
بعد از «آوای باران» بچه‌ها از من می‌ترسند

مهران احمدی بازیگر تئاتر،‌ سینما و تلویزیون درباره بازی در سریال «پایتخت 3» گفت: با توجه به آن بخشی از داستان که من خواند‌ه‌ام و بخش‌هایی از فیلمنامه که در اجرای آن نقش داشتم، به نظرم باید نوید یک سریال جذاب، دوست داشتنی و پر و پیمان‌تر از دو پایتخت دیگر را بدهم.

وی ادامه داد: شخصیت بهبود که آن را من بازی می‌کنم، 5، 6 قسمت در «پایتخت حضور داشت ولی اینجا نقشم گسترده‌تر شده و بهبود تا پایان کار همراه خانواده «معمولی» خواهد بود. ماجراهای بسیاری برای این شخصیت اتفاق می‌افتد که چون لو می‌رود نمی‌توانم به آن اشاره کنم.

این بازیگر درباره چگونگی تداوم حس‌اش با گذشت یک سال از سریال اظهار کرد: کافی است شخصیت در تو جا افتاده باشد و با قرار گرفتن در محیط،‌ تمرین و یادآوری اتفاقات خود به خود حس کار در تو جاری می‌شود.

احمدی سالی که گذشت را پرکار و سخت ارزیابی کرد و افزود: خواسته و ناخواسته سال 92 پرکارترین سال زندگی من بود. در مجموع از این روند راضی هستم اما سال دیگر این گونه پرکار نخواهم بود. خیلی خوب نیست یک بازیگر همیشه در چشم باشد و تماشاچی‌ها حق دارند آدم‌های دیگری را هم ببینند. بنابراین من نباید خودم را به آنها حقنه کنم.

وی یادآور شد: امسال چهار ماه خانه نبودم و بقیه روزها هم 10شب به خانه می‌رسیدم. این موضوع خیلی هم خوب نیست و سختی‌های خاص خودش را دارد. اما درباره «پایتخت» خانواده‌ام مرا برای حضور در سریال ترغیب می‌کردند. چون دخترم باران و همسرم علاقه زیادی به پایتخت دارند.

احمدی تأکید کرد: من به عنوان بازیگر به بازپروری نیاز دارم و فکر می‌کنم این اتفاق در تئاتر برایم رخ خواهد داد. امیدوارم بتوانم با حضور در صحنه یک تئاتر خوب، روح و جسمم را بازپروری کنم.

بازیگر نقش شکیب در «آوای باران» درباره شخصیت‌سازی نقش‌هایش گفت: ریشه تئاتری، تحصیلات دانشگاهی و زحمتی که مثل یک کارگر می‌کشم و عرق می‌ریزم، کمک می‌کند شخصیت‌های متفاوتی را شکل بدهم.

احمدی ادامه داد: بعد از «آوای باران» انگار وقتی بچه‌ها من را می‌بینند می‌ترسند حتی بچه‌های مدرسه دخترم هم همین واکنش را داند، اما به هر صورت هم مسئولان مدرسه و هم دوستان باران محبت زیادی دارند. خوشحالم که باعث افتخار دخترم هستم و او همیشه مرا به دوستانش نشان می‌دهد.

وی در پایان گفت: سال 93 سال اسب است و امیدوارم سال نجیبی برای همه هم‌وطنان من باشد و آرزو می‌کنم دروغ از این مملکت بیرون برود.

به گزارش مهر، از آنجایی که آثار سیروس مقدم همواره برگرفته از موضوعات روز اجتماعی است، شخصیت بهبود در این سریال محیط بانی است که شکارچی‌ها به او حمله کرده‌اند؛ اتفاقی که اخیرا رخ داد و خبرساز هم شد. (مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها