jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۵۰۹۳۱ ۱۰ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۳:۱۳

هنگامی که کارکنان یک آژانس کفن و دفن مشغول آماده کردن جسد مردی برای برگزاری مراسم تدفین او بودند، متوجه شدند که او با لگد زدن در داخل کیسه حاوی جسد در حال تقلا برای اعلام زنده بود خود است.

جام جم سرا: در ایالت می‌سی‌سی‌پی آمریکا، هنگامی که کارکنان یک آژانس کفن و دفن مشغول آماده کردن جسد یک مرد برای برگزاری مراسم تدفین او بودند، متوجه شدند که زنده است و در داخل کیسه حاوی جسد حرکت می کند و به آن لگد می‌زند.
بی بی سی گزارش داد،شب قبل از آن، پزشکی که بر بالین والتر ویلیامز ۷۸ ساله حاضر شده بود تشخیص داد که ضربان نبض او قطع شده و مرده است.
دکستر هوارد، پزشکی که مرگ این فرد را اعلام کرد، گفت: پرستار آسایشگاه به او گفته بود آقای ویلیامز مرده و او نیز پس از انجام معاینات معمول، هیچگونه علائم حیاتی مشاهده نکرد.
خانواده مرد زنده شده که هنوز در بهت به سر می برند اعلام کرده اند که والتر از زنده ماندن خودش خیلی خوشحال است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
موسوی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۳
بیچاره تازه راحت شده بود
۰
۰

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر