jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۴۷۴۴۸   ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۰۷

زنی به دلایل انتقامجویانه، هووی خود را به‌ طرز فجیعی به قتل رساند. این زن زمانی که با هووی خود در خانه تنها بود بر اساس نقشه قبلی ابتدا با چاقو گردنش را برید و سپس با ضرباتی بر حلق و دیگر بخشهای بدن وی، جان او را گرفت.

جام جم سرا: قاتل پس از ضربات متعدد چون احتمال می‌داد هوویش زنده باشد با ساطوری که از آشپزخانه برداشته بود ضربات متعدد دیگری را به بدن و صورت این زن قربانی وارد کرد.
سرهنگ حسین بیدمشکی، رییس‌پلیس آگاهی خراسان‌رضوی در این‌باره گفت: در همان مراحل اولیه و با توجه به اظهارات هووی فرد به قتل رسیده، و اینکه لوازمی از خانه به‌جز گوشی تلفن سرقت نشده بود مشخص شد جنایت توسط فردی آشنا رخ داده است. به همین دلیل هووی مقتول دستگیر شد و مورد بازجویی قرار گرفت اما او ادعا کرد آن روز صبح پس از رفتن همسرش او هم برای خرید بیرون رفته و ظهر که بازگشته با جسد خون‌آلود هوویش روبه‌رو شده و موضوع را به پلیس گزارش داده است. اما وقتی منزل این زن مورد بازرسی قرار گرفت لکه خون بسیار اندکی روی لیف حمام توجه کارآگاهان را جلب کرد. این درحالی بود که لکه قرمز رنگی هم روی گوشی تلفن هوو به چشم می‌خورد.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم سرانجام قتل هوویش را پذیرفت.|شرق

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج یکی از مهم‌ترین مواریث امام و انقلاب ماست که توانسته در مقاطع مختلف خدمات گسترده‌ای به ایران عزیز داشته باشد.

شرایط شکننده کرونا

شرایط شکننده کرونا

پس از ۲۳۴روز سرانجام دیروز‌‌ آمار فوتی‌ های ناشی از کرونا‌ دو رقمی شد و به عدد ۹۷ رسید؛ عددی که اولین‌بار در تاریخ ۲۴ اسفند ۹۸ و در نخستین روزهای التهاب‌آور کرونا نیز به ثبت رسیده بود.

گفتگو

بیشتر
سلبریتی‌ زده نیستیم

مژده لواسانی، مجری «بسته پیشنهادی» از ویژگی‌های برنامه‌ای می‌گوید بعد از مد‌ت‌ها با آن به تلویزیون بازگشته است

سلبریتی‌ زده نیستیم

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها