jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۴۱۳   ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۱

اتفاقی که در فوتبال امیدهای تهران افتاد

کیمیای جوانمردانه در فوتبال

در حالی که گاهی اوقات چشمه هایی از مصداق کامل فوتبال ناجوانمردانه را در لیگ برتر می بینیم یک بازیکن جوان در امیدهای تهران کاری کرد کارستان.

کیمیای جوانمردانه در فوتبال

سایت جام جم ورزشی - حرکت جوانمردانه بازیکن تیم امید نیروی زمینی ارتش از اتفاقات ماندگار فوتبال ایران شد؛ آن هم از آن دست اتفاقاتی که به واسطه حرفه‌ای شدن کمتر در فوتبال ایران نمونه‌اش را سراغ داشته‌ایم.

در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال امیدهای تهران در دیدار بین دو تیم عقاب و نیروی زمینی میلاد محمدی بازیکن جوان نیروی زمینی وقتی متوجه شد مدافع عقاب دچار مصدومیت شده از موقعیت صد در صد گلزنی چشم پوشی کرد و فرصت را برای رسیدن امداد به بازیکن حریف فراهم کرد تا این بازیکن جوان با وجود سن کم به بزرگان فوتبال درس اخلاق و جوانمردی بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر