jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۴۱۳   ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۱

اتفاقی که در فوتبال امیدهای تهران افتاد

کیمیای جوانمردانه در فوتبال

در حالی که گاهی اوقات چشمه هایی از مصداق کامل فوتبال ناجوانمردانه را در لیگ برتر می بینیم یک بازیکن جوان در امیدهای تهران کاری کرد کارستان.

کیمیای جوانمردانه در فوتبال

سایت جام جم ورزشی - حرکت جوانمردانه بازیکن تیم امید نیروی زمینی ارتش از اتفاقات ماندگار فوتبال ایران شد؛ آن هم از آن دست اتفاقاتی که به واسطه حرفه‌ای شدن کمتر در فوتبال ایران نمونه‌اش را سراغ داشته‌ایم.

در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال امیدهای تهران در دیدار بین دو تیم عقاب و نیروی زمینی میلاد محمدی بازیکن جوان نیروی زمینی وقتی متوجه شد مدافع عقاب دچار مصدومیت شده از موقعیت صد در صد گلزنی چشم پوشی کرد و فرصت را برای رسیدن امداد به بازیکن حریف فراهم کرد تا این بازیکن جوان با وجود سن کم به بزرگان فوتبال درس اخلاق و جوانمردی بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر