jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۴۱۳   ۲۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۱

اتفاقی که در فوتبال امیدهای تهران افتاد

کیمیای جوانمردانه در فوتبال

در حالی که گاهی اوقات چشمه هایی از مصداق کامل فوتبال ناجوانمردانه را در لیگ برتر می بینیم یک بازیکن جوان در امیدهای تهران کاری کرد کارستان.

کیمیای جوانمردانه در فوتبال

سایت جام جم ورزشی - حرکت جوانمردانه بازیکن تیم امید نیروی زمینی ارتش از اتفاقات ماندگار فوتبال ایران شد؛ آن هم از آن دست اتفاقاتی که به واسطه حرفه‌ای شدن کمتر در فوتبال ایران نمونه‌اش را سراغ داشته‌ایم.

در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال امیدهای تهران در دیدار بین دو تیم عقاب و نیروی زمینی میلاد محمدی بازیکن جوان نیروی زمینی وقتی متوجه شد مدافع عقاب دچار مصدومیت شده از موقعیت صد در صد گلزنی چشم پوشی کرد و فرصت را برای رسیدن امداد به بازیکن حریف فراهم کرد تا این بازیکن جوان با وجود سن کم به بزرگان فوتبال درس اخلاق و جوانمردی بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها