jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۴۵۶۷۹   ۲۴ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۱۹

رییس اتحادیه بنکداران مواد غذایی از عرضهٔ کالاهای اساسی مردم تا ۲۵ درصد تخفیف از اوایل اسفند ماه در نمایشگاه‌های بهاره سراسر کشور خبر داد.

جام جم سرا: حسنی گفت: در نمایشگاه‌های بهاره امسال که از اوایل اسفند‌ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود کلیهٔ کالاهای اساسی مردم از جمله برنج، روغن، گوشت قرمز و سفید، حبوبات و... عرضه‌ می‌شود که همه کالاهای مصرفی با تخفیف ۱۵ الی ۲۵ درصدی عرضه خواهد شد.
وی با تأکید بر اینکه در بخش تأمین و توزیع کالاهای اساسی مردم هیچ کمبودی در کشور وجود ندارد اظهار داشت: میزان ذخایر کالاهای وارداتی و انبار شده برای مصرف مردم، به اندازه‌ای است که حتی اگر سال آینده نیز هیچ وارداتی در این بخش صورت نگیرد، بازهم در زمینه‌ تأمین کالاهای اساسی هیچ کمبودی در شبکهٔ توزیع وجود ندارد.
وی با اشاره به عرضه سبد رایگان کالا و نیز تشکیل صف‌های طولانی در مقابل فروشگا‌ه‌ها گفت: در شرایطی که کشور با هیچ کمبودی در بخش عرضهٔ کالاهای اساسی روبرو نیست، توزیع سبد رایگان کالا و در طی آن تشکیل صف‌های طولانی در مقابل فروشگاه‌ها به هیچ‌وجه در شأن و منزلت مردم ایران نیست. تشکیل چنین صف‌هایی در مقابل فروشگاه‌ها تا حدودی موجب نگرانی مردم از ناکافی بودن کالاهای اساسی در کشور می‌شود، نگرانی‌ که کاملاً بی‌جاست.|الف|

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر