کد خبر: ۶۴۰۹۲۱
ماجرای  لغو کنسرت مازیار فلاحی در پایتخت فرهنگ و هنر! ‌

هفته پیش قرار بود کنسرت مازیار فلاحی در اصفهان به مدت دور روز برگزار شود، اما دقیقا چند ساعت قبل از اولین اجرا علی رغم فروش تعداد زیادی بلیت، کنسرت این خواننده پاپ کشور لغو شد.
مازیار فلاحی سال گذشته هم در اصفهان کنسرت اجرا کرد، اما امسال گفته شد که تهیه کننده، بلیت‌ها را دو برابر قیمت معمولی به فروش رسانده و به همین دلیل اداره ارشاد مانع از برگزاری کنسرت شده است.
این در حالی است که تهیه کننده کنسرت مازیار فلاحی شامگاه گذشته (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران حاضر شد و فروش دوبرابری بلیت را ادعایی کذب دانست و گفت: قرار بود کنسرت مازیار فلاحی در تاریخ دوم و سوم بهمن در سالن رودکی برگزار شود. تلاش‌های بسیاری جهت دریافت مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان شد، اما متاسفانه با عدم پذیرش مجوز روبرو شدیم.
مازیار فلاحی 72 ساعت معطل ماند
هادی نوروزی با اشاره به اینکه متاسفانه تیم تهیه کننده تا تاریخ اول بهمن ماه به منظور برپایی کنسرت درسر درگمی گرفتن مجوز بودند، اظهار کرد: با ملاقاتی که با تمنایی، معاون سینمایی ارشاد داشتیم، قرار براین شد تا نسبت به تهیه پوسترها و بلیت کنسرت اقدام کنیم که متاسفانه با اعلام منحل شدن کنسرت تمامی بلیت‌های فروخته شده از مردم پس گرفته و پول آنها باز گردانده شد.
تهیه کننده کنسرت مازیار فلاحی با بیان اینکه 12 سال فعالیت فرهنگی و هنری را در کارنامه خود دارد، ادامه داد: جای بسی تاسف است که شخصیت و منش یک هنرمند را با ادعاهای بی پایه زیر سوال برده و او را یک متخلف عنوان کنیم.
نوروزی با اشاره به اینکه مازیار فلاحی برای اجرای کنسرت به مدت 72 ساعت در اصفهان معطل ماند، تصریح کرد: این هنرمند در بیان این اتفاق ابزار تاسف کرد و گفت که "از مسئولان شهر اصفهان بعید بود که اینگونه با هنرمند خود برخورد کنند".
نورچشمی‌ها مانع اجرای کنسرت شدند
وی با اشاره به اینکه خسارت و هزینه‌های زیادی دربرگرداندن بلیت‌های فروخته شده به مردم متحمل شدیم، اضافه کرد: قیمت بلیت‌های فروخته شده 50 هزار تومان بوده و شایعه‌ای که در خصوص بالا بودن قیمت بلیت‌ها بوده کذب است چراکه بلیت کنسرت احسان خواجه امیری که اخیرا برگزار شد 250 هزار تومان بود.
نوروزی با بیان اینکه اگر مدیر کل بی تدبیری نمی‌کرد اکنون 200 میلیون تومان خسارت حاصل نمی‌شد، گفت: متاسفانه نورچشمی‌ها در پشت پرده مانع از اجرای کنسرت فلاحی شدند که جای تاسف دارد.
وی با بیان اینکه در تاریخ 3 بهمن از اداره کل ارشاد درخواست کردیم تنها دو اجرا داشته باشیم، خاطر نشان کرد: متاسفانه در حالی که بلیت‌های کنسرت در دست شهروندان بود با عدم پذیرش این ارگان روبرو شدیم.
نوروزی با بیان اینکه در روزهای قبل از برپایی کنسرت یک هزار و 400 بلیت فروخته شد، افزود: با اعلام لغو شدن کنسرت تمامی هزینه‌های متقبل شده به صاحبان برگردانده و این اتفاق تنها منجر به منفی جلوه دادن جایگاه فرهنگ و هنر اصفهان به مهمانان این کنسرت از جمله مازیار فلاحی شد.
تهیه کننده کنسرت مازیار فلاحی با اشاره به اینکه بی‌کفایتی مسئولان ذی‌ربط منجر شد تا اذهان عمومی نسبت به اقدامات فرهنگی از جمله برگزاری کنسرت‌ها منفی شود، گفت: به صورت بارز مشخص بود که نورچشمی‌ها می‌خواستند نوروزی به التماس بیفتد که خوشبختانه موفق هم شدند.
وی با تاکید بر اینکه نسبت به ارزش‌های فرهنگی و هنری پایبند هستم، خاطر نشان کرد: معتقدم اگر کسی در مدیریت اشتباه کرد نباید اشتباه او را بسط و گسترش داد چرا که هیچ منفعتی نخواهد داشت.

ایسنا

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
عسل
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۰ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۲
۰
۰
چه تاریخی كنسرت داری اقای مازیار فلاحی
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها