jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۳۸۳۷۰   ۰۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۳۷

قائم مقام ستاد دیه استان تهران خبر داد:

آزادی ۱۰۹۷ نفر از مددجویان جرائم مالی غیر عمد

قائم مقام ستاد دیه استان تهران از آزادی ۱۰۹۷ نفر از مددجویان جرائم مالی غیر عمد در ۲۰ ماه گذشته خبر داد.

آزادی ۱۰۹۷ نفر از مددجویان جرائم مالی غیر عمد

شب گذشته جشن تقدیر از خیرین تهرانی به همت ستاد دیه استان تهران برگزار شد.در این مراسم اسدالله جولایی رئیس ستاد دیه کشور، محسن رفیق‌دوست رئیس ستاد دیه استان تهران،‌ سلیمانی رئیس سازمان زندان‌های استان تهران و جمع دیگری از مسئولان به همراه خیرین حضور داشتند.

مهربان، قائم مقام ستاد دیه استان تهران تصریح کرد: از ابتدای سال 91 تاکنون 1097 نفر از مددجویان از زندان آزاد شدند که جمع بدهی این افراد 116 میلیارد تومان بود.

وی تصریح کرد: از این تعداد افراد 624 نفر جرائم مالی غیرعمد بودند و 473 نفر محکومان دیه بودند.

مهربان خاطرنشان کرد: جمع کمک خیرین به ستاد دیه استان تهران 20 میلیارد تومان بود و جمع رقم گذشت شاکیان 34 میلیارد تومان و مابقی رقم هم توسط تسهیلات ارائه شده از سوی بانک‌ها تأمین شد.(فارس)

برچسب ها: خیرین
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر