jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۳۶۲۲۶ ۲۶ دی ۱۳۹۲  |  ۰۹:۱۱

در شهرستان آمل، زنی که دچار درد ناگهانی زایمان شده بود، به جای اتاق عمل، نوزاد خود را درون تاکسی به دنیا آورد.

به گزارش جام جم سرا، رئیس بیمارستان امام علی(ع) آمل اظهار داشت: صبح امروز یک زائو در حال زایمان در درون خودروی سواری تاکسی که به محوطه بیمارستان امام علی(ع)شهرستان آمل مراجعه کرده بود موفق شد نوزاد خود را به دنیا آورد.
به نوشته فارس، مهرداد جوادیان یادآور شد: با حضور به موقع همکاران، زایشگاه زایمان آن با موفقیت انجام شد اما در دقایق اولیه امکان خروج وی از وسیله نقلیه میسر نبود، به همین دلیل تیم مامایی شاغل در بیمارستان به سرپرستی مهرانگیز مهرورز از ماماهای باسابقه و مسئول درمانگاه زنان بیمارستان موفق به انجام زایمان وی در داخل اتومبیل شدند.
وی تصریح کرد: نوزاد و مادر که هر دو سالم بودند برای مراقبت‌های بعدی در بخش زایشگاه بیمارستان امام علی(ع)شهرستان آمل بستری شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
وریجك
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۶
ای بچه عجول!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر