jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۶۲۹۰۵۷   ۰۳ دی ۱۳۹۲  |  ۰۹:۴۷

«کرم برطرف‌کننده چین و چروک صورت. با چند بار مصرف از شر چین و چروک‌های صورت خود رها شوید و دوباره جوانی را تجربه کنید»، «محلول از بین‌برنده لک‌های صورت در عرض چند روز»، «کرم چندکاره برطرف‌‍کننده چین و چروک از بین‌برنده لک‌های صورت و جوان‌سازی پوست کرم معجزه‌آسای قرن»؛ حتما شما هم تبلیغات این چنینی را در رسانه‌های مختلفی مثل ماهواره و کتابچه‌های تبلیغاتی بسیار دیده و شنیده‌اید.

شاید بارها و بارها ترغیب شده‌باشید که یکی از این داروهای معجزه‌آسا را خریداری و پوست خود را شاداب کنید؛ چرا که امروزه بسیاری از زنان برای داشتن پوستی شاداب و در عین حال زیبا و جوان به دنبال انواع و اقسام لوازم آرایشی – بهداشتی و دستگاه‌هایی هستند که اندکی فرایند پیری را برایشان به تعویق بیندازد و یا شادابی و نشاطی شگفت‌انگیز به پوست‌شان بدهد؟
اما سوال اینجاست که این داروها تا چه اندازه از نظر علمی توسط کارشناسان و متخصصان پوست مورد تایید است و چقدر متخصصان پوست این داروها را برای بیماران خود تجویز می‌کنند؟ و سوال مهم‌تر این است که آیا برای داشتن پوستی خوب و زیبا استفاده از اقسام لوازم آرایشی - بهداشتی و تجهیزات خلق‌الساعه با هزینه‌های گزاف ضروری است؟
این داروها آیا کاملاً همان‌گونه که در تبلیغات هم گفته می‌شود بدون عوارضند و می‌توانند پوستی خوب و شاداب برای افراد به ارمغان بیاورند؟ و این داروها با کدام مجوز تبلیغ می‌کنند و با چه مجوزی به فروش می‌رسند؟

آنچه خواندید، گوشه‌ای از یک برنامه رادیویی به نقل از ایران صدا، با حضور دکتر پروین منصوری (متخصص پوست و بنیانگذار استفاده از لیزر پوست در ایران) و دکتر احمد شیبانی (رئیس سازمان غذا و دارو) است. در صورت تمایل به شنیدن موضوع مطرح شده می‌توانید از طریق گزینۀ «دریافت و ذخیره» آن را دانلود و ذخیره کنید تا آگاهی بیشتری در این زمینه به دست آورید.

-«دریافت و ذخیره»:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها