jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۶۱۲۵۱۱ ۱۳ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۰

اگر جزو اشخاصی هستید که برای شادابی و جوان سازی پوستتان از ماسک بهره می‌برید، ماسکی که در ادامه معرفی و طرز تهیه آن آموزش داده شده، بسیار موثر است. درست کردن این ماسک خیلی هم ساده است.

این ماسک صورت از جمله ماسک‌هایی است که صورت را کاملا تمیز و جوان می‌کند.

مواد لازم برای تهیه این ماسک:

یک قاشق غذا خوری بلغور جو دو سر
مقداری ماست
چند قطره عسل
 
ابتدا ماست و بلغور جور را با هم مخلوط کرده و آن‌ها را خوب هم بزنید و چند قطره عسل را کمی گرم کنید و با ترکیب قبلی مخلوط کنید وترکیب به دست آمده را روی صورت خود بمالید و به مدت ۱۰دقیقه بزارید بماندو در آخر با آب صورت خود را بشویید.
>> جوان ایرانی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر