یک طراح دوخت و لباس گفت: دوازده طرح جدید مانتو با ایده گرفتن از طبیعت و گل سرخ بزودی روانه بازار فروش مانتو و مزون‌های برخی از استان‌ها همچون اصفهان و ارومیه می‌شود.
کد خبر: ۶۱۰۲۵۹

به گزارش جام جم سرا به نقل از هنرآنلاین- ترنج مختاری طراح دوخت لباس درباره لباس‌های طراحی کرده خود در این فصل گفت: تمامی طرح‌ها الهام گرفته از پیرامون زندگی و محل سکونت من است و از سمبل‌های طبیعی مثل گل و طبیعت سبز جنگل‌ها بیشتر در طرح‌ها استفاده کرده‌ام.
وی اضافه کرد: من در منطقه‌ای به نام «شوش دانیال» زندگی می‌کنم و تا چشم کار می‌کند درخت، طبیعت و مکان‌های تاریخی وجود دارد و این مکان‌ها اول از همه سبب شد دستی به قلم موی نقاشی ببرم و کم کم به طراحی لباس دست پیدا کنم و خوشحالم که ارتباط خوبی نیز با حرفه طراحی دوخت و لباس پیدا کرده‌ام.
مختاری همچنین اشاره‌ای به تعداد اعضای گروه خود کرد و گفت: این گروه از چهار طراح لباس، سه طراح دوخت و همچنین یک روان‌شناس برای مقوله رنگ لباس‌ها تشکیل شده است که به کمک یکدیگر این پروژه را طی دو الی سه ماه به پایان رساندیم.
وی گفت: ایده گرفتن برای هر طراح لباس، بسیار سخت و حساس است؛ در عین حال به مرور زمان ساده‌تر هم خواهد شد اما از ایده گرفتن این مانتو‌ها خیلی ساده بگویم از لباس‌های عرف جامعه و مورد پسند خانم‌های جوان گرفته تا بانوانی که کمی سن و سال دارند ایده گرفته‌ایم و یک مانتو ساده و اجتماعی را طراحی کرده‌ایم. در این طرح‌ها رنگ‌ها چشمنوازی می‌کنند و باید بگویم هرچند مدل لباس‌ها ساده است اما رنگبندی‌های انجام شده جلوه خاصی به این لباس‌ها داده است.
این طراح جوان دربارهٔ الگو و رنگ‌های استفاده شده در این لباس‌ها گفت: این روز‌ها تمام روان‌شناسان معتقدند از رنگ‌های شاد بیشتر در پوششتان استفاده کنید و به همین خاطر به گفته روان‌شناس گروه‌مان اول به سراغ رنگ‌های شاد رفتم و با مشورت گرفتن از چند طراح دیگر و مشتری‌های قدیمی به این نتیجه رسیدم که از گل سرخ و طبیعت یک جنگل ایده بگیریم چرا که اعضای گروه معتقدند پرداختن به این طرح‎‌ها برای لباس‌های ساده و اجتماعی بهتر و مورد پسند‌تر است، و قطعا این رنگ‌ها دارای بار روان‌شناسی هستند و امیدوارم مورد استقبال قرار بگیرد و مخاطبین خاص خودش را پیدا کند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها