jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۶۰۹۸۲۵ ۰۵ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۰:۴۱

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ارزیابی کیفیت عملکرد اپراتورهای تلفن‌ همراه نشان می‌دهد در مجموع میانگین کشوری شاخص‌های میزان برقراری موفقیت‌آمیز مکالمه (CSSR)، میزان قطعی ناخواسته حین مکالمه (CDR) و میزان جابجایی موفق بین سلولهای شبکه حین مکالمه (OHSR) در شبکه همراه‌اول و ایرانسل در حد مطلوب است. اگر قصد خرید سیم کارت دارید، بد نیست ارزیابی کیفی ادامه مطلب را بخوانید و نگاهی هم به جدول مرتبط با آن بیندازید.

به گزارش جام جم سرا به نقل از خبرگزاری دانا- دکتر محمود واعظی افزود: بررسی وضعیت کیفیت ارتباطات در سطح استانها نشان می‌دهد در شاخص میزان برقراری موفقیت‌آمیز مکالمه (CSSR) و میزان جابجائی موفق بین سلولهای شبکه حین مکالمه (OHSR) وضعیت همراه‌اول و ایرانسل مطلوب است  و در شاخص میزان قطعی ناخواسته حین مکالمه (CDR) وضعیت ایرانسل در همه استانها مطلوب بوده و وضعیت همراه‌اول در استانهای کرمانشاه و هرمزگان نامطلوب است.
وی با اشاره به بررسی وضعیت کیفیت ارتباطات در سطح شهر مرکز استان گفت: وضعیت میزان برقراری موفقیت‌آمیز مکالمه (CSSR) همراه‌اول در همه استانها مطلوب بوده و برای ایرانسل فقط در شهرکرد نامطلوب است. و در شاخص میزان قطعی ناخواسته حین مکالمه (CDR) وضعیت ایرانسل در همه استانها مطلوب بوده و برای همراه‌اول فقط در شهر کرمانشاه نامطلوب است.
واعظی درباره وضعیت شاخص میزان جابجائی موفق بین سلولهای شبکه حین مکالمه (OHSR) در سطح شهر مرکز استان افزود: در این شاخص، وضعیت ایرانسل در همه مراکز استانها مطلوب بوده و برای همراه‌اول در شهرهای ایلام، تهران، سنندج، گرگان و ساری نامطلوب است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: نتایج ارزیابی‌ها نشان می‌دهد در بخش توسعه زیرساخت‌های شبکه، شرکت ارتباطات سیار ایران و در بخش استفاده از تکنولوژی روز و طراحی شبکه، شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل عملکرد بهتری داشته‌اند.

جدول ارزیابی کیفی همراه اول و ایرانسل

ردیف

شاخص

همراه اول

ایرانسل

1

میزان برقراری موفقیت‌آمیز مکالمه (CSSR)

مطلوب

مطلوب

2

جابجائی موفق بین سلولهای شبکه حین مکالمه (OHSR)

مطلوب

مطلوب

3

میزان قطعی ناخواسته حین مکالمه (CDR)

مطلوب غیر از استان های کرمانشاه و هرمزگان

مطلوب در همه استان ها

4

وضعیت میزان برقراری موفقیت‌آمیز مکالمه (CSSR)

مطلوب در همه استان ها

مطلوب غیر از استان کردستان

5

میزان قطعی ناخواسته حین مکالمه (CDR)

مطلوب غیر از استان کرمانشاه

مطلوب در همه استان ها

6

میزان جابجائی موفق بین سلولهای شبکه حین مکالمه (OHSR) در مراکز استان ها

نامطلوب در شهرهای تهران، ایلام، سنندج، گرگان و ساری

مطلوب در همه استان ها

7

توسعه زیرساخت‌های شبکه

مطلوب تر

-

8

استفاده از تکنولوژی روز و طراحی شبکه

-

مطلوب تر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر