jamejamsima
سیما حرف های شما کد خبر: ۶۰۸۸۶۹ ۳۰ مهر ۱۳۹۲  |  ۲۰:۵۴

می خواهستم تشکر کنم از تمامی دست اندرکاران تهیه این سریال بسیار بسیار زیبا که بعد از مدتها باعث شعف من و خانواده ام شده است. از بازی بسیار خوب خانم بهاره رهنما. شقایق دهقان. سام درخشان. بیژن بنفشه خواه. وویدا جوان و حتی کسانی که نقش پدر وپدر بزرگ را دارند ودر آخر از بازی بسیار خوب پژمان جمشیدی که درکنار سام درخشان بازیگر بسیار خوب سینما و مجموعه های تلویزیونی توانسته نقش مکمل را داشته باشد قابل ستایش است تشکر می کنم . نویسنده ها وکارگردان نیز جای خودشان را دارند.

می خواهستم تشکر کنم از تمامی دست اندرکاران تهیه این سریال بسیار بسیار زیبا که بعد از مدتها باعث شعف من و خانواده ام شده است.  از بازی بسیار خوب خانم بهاره رهنما. شقایق دهقان. سام درخشان. بیژن بنفشه  خواه. وویدا جوان و حتی کسانی که نقش پدر وپدر بزرگ را دارند ودر آخر از بازی بسیار خوب پژمان جمشیدی که درکنار سام درخشان بازیگر بسیار خوب سینما و مجموعه های تلویزیونی توانسته نقش مکمل را داشته باشد قابل ستایش است تشکر می کنم . نویسنده ها  وکارگردان نیز جای خودشان را دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر