jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۵۸۱۲۲۷   ۳۰ تير ۱۳۹۲  |  ۱۱:۵۸

آخرین بنزین سهمیه‌ای دولت احمدی نژاد ساعت 24 امشب در کارت سوخت‌های خودرو گنجانده می‌شود تا سپس در انتظار تصمیم دولت روحانی درباره بنزین باشیم.

آخرین بنزین احمدی نژاد در باک خودروها

به گزارش جام جم آنلاین از زمان اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها بنزین با دو قیمت نیمه یارانه‌ای و آزاد توزیع می‌شود و اکنون در پایان دولت دهم آخرین بنزین دولت نیز امشب به باک خودروها ریخته خواهد شد.

این سهمیه 60 لیتر و به قیمت 400 تومان برای هر لیتر که هر ماه واریز شده است.در کنار این سهمیه یک سهمیه 300 لیتری ماهانه با قیمت هر لیتر 700 تومان نیز در کارت سوخت خودروها گنجانده می‌شود.

این سهمیه به احتمال زیاد تا پایان سال 92 و در دولت یازدهم هم ادامه خواهد داشت و سپس دولت تدبیر و امید می‌تواند در لایحه بودجه تصمیم خود را درباره قیمت نهایی بنزین برای سال آینده اعلام کند.

با اجرای هدفمندی یارانه‌ها مصرف بنزین در کشور کاهش یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر