jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۷۸۱۹۱   ۱۹ تير ۱۳۹۲  |  ۱۳:۳۲

پایان بازی موش و گربه انصاری فرد با پرسپولیس؛

" پرسپولیس، دوباره سلام!"

کریم انصاری فرد پس از پایان لیگ دوازدهم تا آنجایی که توانست از پرسپولیس فاصله گرفت و راه های بازگشت به این تیم را برای خود تقریبا مسدود کرد.

" پرسپولیس، دوباره سلام!"


به گزارش سایت جام جم ورزشی؛ انصاری فرد حتی در مدت اخیر چنان از پرسپولیس فاصله گرفت که حتی کسی از او خبری نداشت. علی دایی نیز از اینکه نمی تواند انصاری فرد را پیدا کند ناراحت بود. این بازیکن در این مدت با چند تیم مذاکره کرد و آنطور که خودش ادعا می کند یکی از این تیم ها بوخوم بود . حتی شنیده می شد که او با تیم رقیب یعنی استقلال هم مذاکره کرده است اما اکنون اخبار دیگری کاملا متضاد با آنچه که قبلا شنیده می شد به گوش می رسد.

انصاری فرد دوباره به پرسپولیس نزدیک شده است و پس از یک موش و گربه بازی دو ماهه در آستانه بازگشت به تیمی قرار دارد که یک فصل بسیار بد را در آن پشت سر گذاشت. آنطور که شنیده می شود انصاری فرد ظرف چند روز آینده قرارداد جدیدی را با پرسپولیس به ثبت می رساند تا سلام دوباره ای به پرسپولیس بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر