مدیر کل روابط عمومی صدا و سیما اعلام کرد در صورت موافقت کمیسیون تبلیغات و همچنین تقاضای نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، رسانه ملی آمادگی برگزاری چهارمین مناظره را دارد.
کد خبر: ۵۶۹۲۲۴
آمادگی صدا و سیما برای برگزاری مناظره چهارم

محمدتقی سهرابی مدیر کل روابط عمومی صدا و سیما با تایید اینکه رسانه ملی آمادگی کامل برای برگزاری مناظره چهارم نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را دارد به خبرنگار مهر گفت: در طراحی اولیه، صدا و سیما برنامه خود را به کمیسیون تبلیغات داد که از ابتدا سه مناظره مصوب داشته است. نخستین مناظره کاندیداها 10 خرداد، دومین مناظره 15 خرداد و سومین مناظره هم 17 خردادماه برگزار شد.

وی در ادامه افزود: بر همین اساس برنامه‌های زنده تلویزیونی سه مناظره و فیلم‌های انتخاباتی هر یک از نامزدها از صدا و سیما پخش شد. علاوه بر این برنامه های مختلف در شبکه های متعدد رادیویی پخش شد و برنامه هر یک از نامزدها تا این لحظه طبق برنامه‌ریزی که انجام داده بودیم پیش رفته است. بنابراین صدا و سیما تا این لحظه به تعهدات خود عمل کرده است.

مدیر کل روابط عمومی صدا و سیما درباره درخواست مردم و نامزدها برای برپایی تعداد بیشتری مناظره توضیح داد: پس از مناظره سوم، برخی از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری احساس کردند که باید برخی از حرف ها و نکات را بازگو کنند. ولی مساله اینجاست که صدا و سیما نمی تواند راسا به این درخواست جامه عمل بپوشاند بلکه باید منتظر دستور کمیسیون تبلیغات بماند.

سهرابی در پایان افزود: با این اوصاف اگر کمیسیون تبلیغات به این جمع‌بندی برسد که مناظره چهارم برگزار شود، صدا و سیما هم قطعا آمادگی برگزاری مناظره بعدی را خواهد داشت.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها