jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۶۸۸۴۲   ۱۶ خرداد ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۱

دستگیری مرد هزار چهره در چناران

جاعل حرفه ای به دام افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان چناران خراسان رضوی از دستگیری یک سارق و جاعل حرفه ای که تاکنون اقدام به چندین فقره سرقت، جعل و اعمال مجرمانه در تهران، چناران و مشهد کرده است، خبر داد.

جاعل حرفه ای به دام افتاد

به گزارش روز پنجشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سرهنگ قربان صنعتی گفت: 28 اردیبهشت ماه سال جاری ماموران کلانتری 11 شهرستان چناران حین گشتزنی در سطح شهر با مشکوک شدن به یک دستگاه خودرو پژو پرشیا پلاک تهران، آن را متوقف و در بررسی سوابق خودرو متوجه سرقتی بودن آن شدند و بلافاصله راننده خودرو را دستگیر و به پلیس آگاهی تحویل دادند.

وی افزود: متهم 54 ساله در پلیس آگاهی ابتدا منکر هر گونه بزه ارتکابی بود ولی هنگام مواجه شدن با ادله پلیس مبنی بر سرقتی بودن خودرو و همچنین کشف مدارک شناسایی جعلی از خودرو لب به اعتراف گشود و در تحقیقات انجام شده به دو فقره سرقت منزل ویک فقره سرقت داخل خودرو و همچنین جعل اسناد با همکاری دو همدستش در تهران و مشهد اعتراف کرد ،که در همین رابطه مالخر نیز دستگیر و اموال مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان چناران خراسان رضوی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی در ادامه پیگیری پرونده با نیابت قضایی عازم تهران شدند و با همکاری ماموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس یکی از همدستان متهم را شناسایی و او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ صنعتی خاطرنشان کرد: متهمان با تکمیل پرونده به مقام قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر