jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۵۶۵۳۴۲   ۰۳ خرداد ۱۳۹۲  |  ۱۲:۵۶

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: طبق آیین نامه ساماندهی و اعتبار بخشی مراکز مشاوره مهلت شش ماهه سایت‌ها و مراکز همسریابی فاقد مجوز به پایان رسیده است و اسامی سایت‌هایی که اقدام به ثبت نام نکرده‌اند بزودی به مراجع ذیربط اعلام می‌شود

مسعود امینی افزود: با توجه به اتمام مهلت قانونی ثبت نام سایت‌ها و مراکز همسریابی فاقد مجوز، اسامی سایت‌ها و مراکز همسریابی بدون مجوزی که اقدام به ثبت نام برای اخذ مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده مراجعه کرده‌اند به دستگاه‌های قضایی و انتظامی اعلام می‌شود تا این مراکز بتوانند فعالیت خود را تا زمان اخذ مجوز ادامه دهند.

به گفته امینی با سایت‌ها و مراکزی که در سامانه صدور الکترونیکی مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده ثبت نام نکرده‌اند برابر مقررات با رفتار خواهد شد.

مدیرکل دفتر ازدواج وزارت جوانان با اشاره به اینکه از86 سایت همسریابی که بدون مجوز فعالیت می‌کردند تنها تعداد اندکی از مدیران این سایت‌ها اقدام به ثبت نام کرده‌اند، یادآور شد: از بین مدیران سایت‌های غیر مجاز همسریابی اکثریت آنها شرایط لازم برای ثبت نام را طبق آیین نامه نداشته و جزو افرادی بودند که بدون داشتن صلاحیت فعالیت می‌کردند.

وی در خاتمه گفت: متاسفانه بیشتر این سایت‌های غیرمجاز همسریابی نه تنها به امر ازدواج نمی‌پرداختند؛ بلکه فعالیت آنان بیشتر جنبه سرگرمی داشته و به نوعی تبدیل به سایت‌های دوست یابی شده بودند، به همین جهت این افراد فاقد صلاحیت برای ثبت نام بوده و اقدام به ثبت نام نکرده‌اند و جهت خانواده‌ها و معرفی به متقاضیان از صلاحیت لازم برخوردار نبودند.

ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر