jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۵۵۰۷۸۳   ۰۲ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۲:۵۵

ضرغامی در اولین جلسه شورای مدیران رسانه ملی در سال جدیدنامگذاری سال 92 را فرصت مناسبی برای بازخوانی حماسه سازی‌های بزرگ ملت ایران دانست.

فرصتی برای حماسه‌سازی‌های بزرگ

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ مهندس ضرغامی ضمن بیان این مطلب افزود: انتخابات ریاست جمهوری آینده، گامی بلند در تداوم اقتدار نظام اسلامی است.

رئیس رسانه ملی گفت: رسانه ملی؛در برنامه‌های انتخاباتی؛ اصل «برنامه محوری» نامزدها، بویژه در امور کلان و زیربنایی آنان را در اولویت قرار خواهد داد.

مهندس ضرغامی ادامه داد: تنوع، نوآوری و ارتقای ارزش‌های دینی و ملی در ویژه برنامه‌های تحویل سال 92 و توجه به رضایتمندی همه سلیقه‌ها؛حاکی از رشد توانمندی‌های حرفه‌ای در برنامه سازان و هنرمندان صدا وسیماست.

وی خاطرنشان ساخت: رقبای فارسی زبان رسانه ملی جز کلیشه‌های مبتذل همیشگی، حرفی برای گفتن نداشته‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر