Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی رزمی کد خبر: ۵۴۱۱۱۹ ۲۸ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۲:۳۰

همه چیز بستگی به بودجه دارد

اوجاقی: شاید سرمربی تیم ملی ووشو شدم

مدیر فنی تیم ملی ووشو گفت: در صورتی که بودجه فدراسیون اجازه استفاده از مربیان متعدد را ندهد شاید هدایت تیم ملی را خودم برعهده بگیرم.

اوجاقی: شاید سرمربی تیم ملی ووشو شدم


حسین اوجاقی افزود: رقابتهای قهرمانی کشور تحت عنوان انتخابی تیم ملی اسفندماه در تهران برگزار خواهد شد و پس از آن با جلسه ای در فدراسیون در خصوص برنامه های سال آینده تصمیم گیری خواهیم شد.

وی در خصوص شایعه سرمربیگری در تیم ملی گفت: هیچ چیز مشخص نیست و تا زمانیکه آن جلسه در فدراسیون تشکیل نشود نمی توان چیزی را تائید یا تکذیب کرد. ما بر اساس برنامه هایی که پیش رو است و با توجه به بودجه فدراسیون برنامه ریزی خواهیم کرد.

مدیر فنی تیم ملی در جواب این سئوال که طرح سرمربیگری وی در تیم ملی به دلیل کاهش مشکلات مالی است یا خیر به مهر  گفت: هنوز نمی توان در مورد این موضوع اظهار نظر کرد. ولی اگر تکلیف شود من در خدمت جامعه ووشو کشور هستم.

اجاقی در مورد حضور مربیان خارجی هم در تیم ملی گفت: شاید مشکلات مالی اجازه ندهد از مربیان خارجی استفاده کنیم. باید رقابتهای قهرمانی کشور برگزار شود و پس از آن با توجه به مسابقات مهم پیش رو مربیانی که می توانند فدراسیون را به اهداف ترسیم شده برسانند
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر