کد خبر: ۴۵۱۳۶۳

متولدین اردیبهشت: این که انسان بهترین دوست خود است، ایده برخی افراد می‌باشد، اما این موضوع نباید به گوشه‌گیری و گوشه‌نشینی ختم شود. با حضور بیشتر در جمع دوستان و خانواده، موقعیت خود را تحکیم بخشید و اجازه ندهید دیگران برای شما تصمیم بگیرند.

متولدین خرداد: خیلی‌ها با تصمیم‌های بزرگ‌تر از توانایی‌شان، خود را به افرادی از پیش بازنده تبدیل می‌کنند. با پیش‌بینی‌های منطقی از این گروه جدا شوید و به یاد داشته باشید بدون تلاش هیچ‌کس به موفقیت نمی‌رسد. فرصت‌ها را غنیمت بشمارید، آنها معطل ما نمی‌شوند.

متولدین تیر: موفقیت هریک از آنها که در یک چهاردیواری زندگی می‌کنند، موفقیت همه افراد خانواده است. نگذارید این احساس از محیط خانه شما دور شود. حسادت سم مهلک و موریانه خانه‌های ماست. تلاش کنید از این صفت ناشایست دوری کنید. متولدین مرداد: کار و کسب‌تان بهتر می‌شود. در این مورد با شریک خود بیشتر صحبت کنید. تلاش نکنید بار کارها را به تنهایی به دوش بکشید. مشکلات برای همه وجود دارد، آنها را تک‌تک بررسی و خودتان را در گرداب آنها رها نکنید.

متولدین شهریور: محبت به دیگران هم خوب و هم نشان از صفتی الهی است؛ اما به خاطر داشته باشید، خود شما یکی از مهم‌ترین افراد زندگی‌تان هستید. اگر خودتان سرپا و سرحال نباشید نمی‌توانید به دیگران کمک کنید. پس زمانی را هم برای خودتان اختصاص دهید.

متولدین مهر: این روزها بیشتر به تامل در کارها نیاز دارید. با قدری تمرکز می‌توانید نتایج بهتری از کارها و برنامه‌های زندگی بگیرید. مشورت با دیگران را نیز فراموش نکنید. در مورد تصمیم جدیدتان هم عجله نکنید، صحبت با اهل فن شرط عقل است.

متولدین آبان: برخی افراد می‌گویند، همه راه‌ها به رم ختم می‌شود، اما زندگی واقعی جز این را به ما یاد می‌دهد. راه‌های زندگی به آنجا ختم می‌شود که ما برایش تلاش می‌کنیم. نرسیدن به مقصود را به گردن دیگران انداختن و به قضا و قدر دل ‌خوش کردن چاره کار نیست. کمی بیشتر تلاش کنید.

متولدین آذر: تغییرات کوچک و بزرگ در تمام زندگی‌ها پدید می‌آید. مهم آن است که از آنها درس بگیریم. به قول معروف زمین خوردن مهم نیست، مهم آن است که پس از زمین خوردن از جا بلند شویم. با یک شکست، زندگی به پایان نمی‌رسد.

متولدین دی: احساس می‌کنید شرایط بهتر و آرام‌تر شده است. حقیقت دارد، به این حس اعتماد کنید. صبر و تحمل همیشه نتایج مثبتی دارد. شرایط کاری بهتری هم در پیش دارید، قدر آن را بدانید.

متولدین بهمن: مدت‌هاست کارها را نصفه و نیمه رها می‌کنید، این شیوه شما را از دستیابی به موفقیت دور خواهد کرد. شریک زندگی‌تان از این روش ناراحت و ناراضی است، شاید نتواند منظورش را درست بیان کند، اما بدانید او بهترین دوست شماست.

متولدین اسفند: مبالغه بیش از حد شما را از واقعیت دور می‌کند. منطقی رفتار کنید و بدانید در غیر این صورت دوستانی را از دست خواهید داد. معامله‌ای در پیش دارید، دقت کنید. زیاده‌گویی به ضرر شما خواهد بود. آرام و منطقی تصمیم بگیرید.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها