jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۱۶۴۷۶ ۲۸ تير ۱۳۹۰  |  ۱۴:۳۳

برنامه «سنت صحنه» ویژه پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش های سنتی و آیینی، از امروز 28 تیرماه 90 به صورت زنده از شبکه رادیویی نمایش، ساعت 18 پخش خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز هنر های نمایشی رادیو، این برنامه با اجرای ایوب آقاخانی با رویکرد نقد، تحلیلی متفاوت از قالب های نمایشی  آیینی- سنتی این جشنواره دارد.

طیبه محمد علی تهیه کننده – سردبیر این برنامه با بیان این مطلب افزود: رادیو نمایش در نظر دارد در زمینه آیین های سنتی نمایش ایرانی فرهنگ سازی کرده و توجه بیشتر مخاطبان را نسبت به این مقوله ارزشمند معطوف نماید.

وی گفت: برنامه «سنت صحنه» در طول ایام جشنواره هر روز یک محور موضوعی دارد  که آیین های مناطق مختلف ، تعزیه ، پرده خوانی ، سیاه بازی و خیمه شب بازی از عناوین مهم این ویژه برنامه می باشد.

بر اساس این خبر، گزارشگران این برنامه ، فریبرز دارایی ، طیبه نهانی ؛ روزانه رخدادهای جشنواره را در برنامه سنت صحنه مطرح می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر