jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۸۳۸۷۲   ۱۷ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۸:۴۷

مادربزرگ برای به دام انداختن سارق خانه‌اش با نصب دوربین مداربسته در منزل ، او را به دام انداخت.

به گزارش جام‌جم ، هفته گذشته زنی سالخورده وقتی پس از چند روز سفر، به خانه‌اش در شمال تهران بازگشت، متوجه شد در غیاب وی سکه‌های طلایی که در صندوقچه قدیمی گذاشته بود، سرقت شده است.

زن صاحبخانه با حضور در مرکز پلیس، ماجرای سرقت را خبر داد و تحقیقات ماموران در این ارتباط آغاز شد.

روز بعد با آمدن زن خدمتکار به خانه‌اش، ماجرا را برایش تعریف کرد که او مدعی شد وقتی برای نظافت به خانه پیرزن می‌آمده، غریبه‌ای را ندیده است.

زن صاحبخانه از همسایه‌ها نیز پرسید آیا سارق خانه‌اش را دیده‌اند یا نه که آنها گفتند در این چند روز فقط زن خدمتکار به خانه وی رفت و آمد داشته است. زن صاحبخانه با اطلاعاتی که به دست آورد، به زن خدمتکار ظنین شد.

خدمتکار، طلاها را غیب می‌کرد

بنابراین، روز بعد پس از آمدن خدمتکار به خانه‌اش، یک حلقه انگشتر و 3 سکه طلا را روی میز اتاق قرار داد و از خانه بیرون رفت. پس از بازگشت متوجه شد خدمتکار رفته و طلاها را با خود برده است. او نیز دوربین مداربسته در خانه‌اش نصب کرد تا دست زن خدمتکار را رو کند.

بعد از نصب دوربین مداربسته، با زن خدمتکار تماس گرفت و از او خواست چند روز در غیاب وی به خانه‌اش سرکشی کند. زن صاحبخانه وقتی از سفر بازگشت، فیلم دوربین مداربسته را بازبینی کرد و پی برد در غیابش زن خدمتکار طلا، پول، مجسمه‌های گران‌قیمت، سکه‌های طلا و تابلوفرش‌های نفیس را سرقت کرده است.

صاحبخانه ماجرای سرقت‌های سریالی زن خدمتکار را به پلیس خبر داد و به این ترتیب زن سارق دستگیر شد.

زن خدمتکار در بازجویی اعتراف کرد علاوه بر سرقت‌های سریالی از خانه زن سالخورده، به همین شیوه اموال خانه چند زوج سالخورده را نیز سرقت کرده است.

بنابر این گزارش، زن متهم به سرقت با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات از او ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر