jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۸۱۹۶   ۲۷ اسفند ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۳

رئیس ستاد مدیریت حمل ونقل کشور از واریز 80 لیتر سهمیه بنزین بهار، به کارت‌های سوخت به منظور استفاده مسافران نوروزی خبر داد. به گزارش سایت ستاد مدیریت حمل ونقل، محمد رویانیان افزود: به منظور رفاه حال هموطنان و بنا به درخواست‌های مکرر مبنی بر واریز زودتر سهمیه سوخت بهار، با همکاری شرکت پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی مقرر شد تا از سهمیه 260 لیتری بهار، 80 لیتر، از ساعت 6 صبح پنجشنبه (امروز)‌ مورخ 27 اسفند ماه در کارت سوخت خودروهای شخصی شارژ شود.

وی با بیان این مطلب گفت: این تصمیم بنا به درخواست‌های مکرر هموطنان مبنی بر واریز زودتر سهمیه سوخت بهاری جهت سفرهای نوروزی اتخاذ شده است، بنابراین180 لیتر مابقی سهمیه سوخت بهار نیز در ساعت 24 روز 29 اسفند در کارت سوخت خودروها شارژ می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر