jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۲۳۳۲   ۲۵ بهمن ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۰

گروه اقتصاد: وزیر اقتصاد و دارایی درباره وضعیت حقوق و دستمزد کارکنان دولت در سال آینده گفت: برخی تنها به فصول حقوق و دستمزد در بودجه توجه کرده‌اند؛ در حالی که در دیگر فصول بودجه‌ای رشد حقوق و دستمزد پیش‌بینی شده و با تصویب مجلس افزایش حقوق خواهیم داشت. به گزارش برنا، شمس‌الدین حسینی با اشاره به بحث کاهش تورم افزود: رشد سطح قیمت‌ها در 10 ماه منتهی به دی به 2/12و تورم نقطه به نقطه به زیر 7 درصد رسیده که نشان دهنده موفق بودن سیاست‌های پولی و مالی دولت است. وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به این‌که دولت همچنان توزیع سهام عدالت و سود ناشی از آن را در دستور کارخواهد داشت، ادامه داد: این کار سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

حسینی درباره خوشه‌بندی‌های اقتصادی با بیان این‌که این کار اقدامی آماری، مطالعاتی و پشتیبانی بود که به قوت خود باقی است، خاطرنشان کرد: اما آنچه سخنگوی کارگروه تحول اقتصادی گفته، این است که پرداخت نقدی یارانه‌ها محدود به این نتایج آماری نخواهد بود. وی افزود: ما به سمتی حرکت می‌کنیم که همه خانوارهای متقاضی یارانه‌ها متناسب با سطح درآمد خود از یارانه‌ها بهره‌مند شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر