jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۷۷۳ ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

جام جم: شبکه 2 سیما از امشب و همزمان با هفته نیروی انتظامی 7 فیلم تلویزیونی با مضمون پلیسی اجتماعی را به آنتن پخش خواهد برد. قول، حفره، روز طولا‌نی، دل‌نگرانی، نیمه تاریک، ترس ولرز و شب آخر فیلم‌هایی هستند که ازامشب از شبکه 2 پخش می‌شوند.

حضور 64 فیلم سینمایی ویدئویی در جشنواره کوثر

جام‌جم: 64 فیلم سینمایی ویدئویی متقاضی حضور در چهارمین جشنواره فیلم کوثر هستند که این آمار تا 10 مهرماه در دبیرخانه جشنواره به ثبت رسیده است. به گزارش معاونت امور رسانه‌های جشنواره فیلم کوثر، معاون انتخاب این جشنواره با اعلام این خبر افزود: روند دریافت آثار تا 15 مهرماه جاری ادامه می‌یابد.

اعزام هیات سینمایی ایران به فرانسه

ایسنا: هیاتی از سینماگران ایرانی برای شناخت کم‌وکیف تولید، توزیع، پخش و سینماداری به فرانسه می‌روند. فرهاد توحیدی، عضو هیات‌مدیره خانه سینما، با اعلام این مطلب گفت: در این سفر، هیاتی متشکل از کارگردانان، مدیران سینما، مدیر اجرایی خانه سینما و رئیس شورای صنفی نمایش طی یک هفته با حضور در پاریس از استودیوها، مراکز تولید و کمپانی‌هایی که فناوری جدید را عرضه می‌کنند، بازدید خواهند کرد.

افزایش 40 درصدی فیلم‌های خارجی جشنواره رشد

فارس: دبیر سی‌‌ و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد با اشاره به این که تعداد فیلم‌های ایرانی ارسال شده به جشنواره، رشد 10 درصدی داشته است، گفت: 350 فیلم از خارج از کشور به جشنواره ارسال شد که این تعداد نسبت به دوره گذشته، 40 درصد افزایش داشته است. حمیدرضا کفاش با اشاره به این‌که امسال در مجموع 1215 فیلم به دبیرخانه جشنواره ارسال شد، در ادامه اظهار کرد: از 187 فیلم راه‌یافته به بخش مسابقه این دوره، 86 فیلم در بخش مسابقه ایران، 53 فیلم در بخش مسابقه خارجی، 16 فیلم در بخش مسابقه فرهنگیان فیلمساز، 14 فیلم در بخش مسابقه دانش‌آموزی ایرانی و 18 فیلم در بخش مسابقه دانش‌آموزی خارجی شرکت می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر